ליווי במהלך ההיריון הכנה ללידה ליווי במהלך הלידה ייעוץ לאחר לידה טיפול באמצעות מגע רפלקסולוגיה עיסוי רפואי אבנים חמות עיסוי שוודי טיפול במגע לתינוקות

יעלי כהן

Yaeli Cohen

דולה מוסמכת | מטפלת במגע | רפלקסולוגית

יעלי מתמחה בליווי נשים לאורך כל תהליך ההיריון, הלידה והשיקום בחזרה לשיגרת חיים מאוזנת ושלווה, ודוגלת ביחס אישי וליווי מקצועי מלאים באהבה.

נייד

וואטסאפ

להגעה

שמירה

טופס שאלון רפואי

עקבי אחרי בפייסבוק

נהנתי מהתהליך שעברתי איתך
"התהליך שעברתי עם יעלי הוא חלק בלתי בלתי נפרד מהאמא הרגועה שאני היום..."
תודה יעלי!
אני ובעלי רוצים להוקיר את מסירותך ולהודות לך על רגעים יפים של אושר, שהקלת עלינו את הדרך והיית קשובה אלי תמיד.
זה השיעור הכי חשוב לחיי הורות
היה ברור לי שאת התהליך הזה אני לא עוברת בלי דולה הפעם, ואלוהים שלח אלי את יעלי. יעלי טיפלה, הדריכה ותמכה במקצועיות להפליא.."
דולה מספר אחת !
זכיתי לעבור את התקופה הטובה והמשמעותית ביותר בחיי. בזכות יעלי שליוותה אותי מהרגע הראשון ועד אחרי הלידה ועטפה בהמון אהבה. ."

מילים חמות

תכנית ליווי בהריון ולידה

הטיפולים הניתנים בקליניקה

טיפול באמצעות מגע רפלקסולוגיה עיסוי רפואי אבנים חמות עיסוי שוודי טיפול במגע לתינוקות

בקליניקה הפרטית שבגבעת זאב, יעלי מעניקה טיפולי מגע ורפלקסולוגיה באופן פרטני עם תכנית טיפול מדוייקת ויעילה לכל מטופלת באמצעות שילוב שיטות טיפול לריפוי טבעי ואלטרנטיבי. 

שיטת הטיפול ברפלקסולוגיה מוכחת כמטפלת במגוון של בעיות בריאות

  • כאבי ראש
  • דלקות
  • בעיות עיכול
  • כאבי גב
  • בעיות אורתופדיות
  • ולחץ דם

הטיפול ממוקד בכפות הרגליים ומתבסס על היכולות הטבעיות של הגוף להחלים ולחזור לאיזון.

העיסוי משפיע באופן מיידי על כל המערכות בגוף. ומסייע בהסדרת מערכת העיכול, מעורר נשימה עמוקה יותר, מאזן את ריכוזי הנוזלים בגוף, מניע מפרקים נוקשים ומגדיל את טווח התנועה שלהם.

טיפול במגע

היריון, לאחר לידה ולתינוק הנולד

טיפול במגע הוא שיטה מוכחת שמסייעת לאנשים להתמודד עם מגוון רחב של בעיות פיזיות ורגשיות. במקרה של יעלי כהן, התמחות זו מתמקדת בשלושה שלבים חשובים: ההיריון, לאחר הלידה ולתינוק הנולד.

  1. היריון: במהלך ההיריון, טיפול במגע יכול לעזור להקל על כאבים ולחצים פיזיים, לשפר את הזרימה הדם ולתמוך במערכת החיסון. זה מסייע להיולדת להרגיש יותר מרוגעת ומאוזנת, מה שמועיל להתפתחות העובר.

  2. לאחר הלידה: לאחר הלידה, טיפול במגע יכול לעזור לאם להתאושש מהלידה ולהתמודד עם השינויים הפיזיים והרגשיים שמתרחשים. זה יכול לעזור להקל על כאבים, לשפר את הזרימה הדם, לתמוך בשחזור הגוף למצבו הטבעי ולהקל על תחושות של חרדה או דיכאון לאחר הלידה.

  3. לתינוק הנולד: טיפול במגע לתינוק הנולד יכול להקל על תחושות של לחץ או חרדה, לשפר את השינה, לעזור לתמיכה במערכת העיכול ולחזק את הקשר בין ההורים לתינוק.

  4. טיפול במגע מסייע בתהליך העיכול ומקל על תחושות האי נוחות ובכך מסייע בהרגעת התינוק ושיפור התנהגותו ביום ובלילה.

 

רוצה לפנק חברה?

שתפי עם חברותייך

WhatsApp
Facebook

לתיאום פגישה עם יעלי