אספקת כל סוגי הדלקים שירותי תדלוק שטח 24/6 קבלני עפר ותשתיות מכונות חקלאיות גנרטורים ומנופים מלגזות ובמות הרמה לחברות תובלה והסעות מפעלים ומוסדות הסקה וחימום ביתי

נייד
וואטספ
אתר החברה
מייל
תדלוק+דלקן
משרד

אודותינו

חברת י.ש אנרגיה 

תעשיות ופרטיים

החברה מספקת את כל סוגי הדלקים והשמנים בישראל , ובעלת נתח עמוק בשוק תעשיית האנרגיה עם מחירי שוברי שוק וניסיון רב בתחום השיווק , והביצוע. לקוחות החברה הרבים מורכבים מלקוחות עיסקיים ולקוחות פרטים בכל המגזרים והתחומים בארץ. רכבי תובלה לכל סוגי הפרטים הנמכרים בחנות , יספק לכם את הסחורה במהירות וביעילות תוך שמירה קפדנית על ביטחון הסובבים והלקוחות

סולר נמצא כחומר מתאים ביותר להניע רכבים, ומתאים למנוע דיזל. הוא משמש כלי רכב כבדים כמו אוטובוסים, משאיות, כלי צמה , ומצליח להניע את כל סוגי הרכבים.

זאת מלבד היותו משמש כחומר הסקה וחימום בתים ומחירו הזאת עשו אותו מועדף על ידי לקוחות רבים.

בתי חרושת ומפעלים גילו את חומר הגלם הנפלא כמתאים להפעיל את המכונות שלהם. הם משתמשים בסולר כמניע יום יומי של מכונות כבדות או ציוד של קוי יצור שונים.

גם מוסכים מצאו בסולר פתרון נפלא: הם משתמשים בו כחומר ניקוי מצוין.

יתרונות הסולר

לעומת חומרי דלק אחרים, נחשב סולר לזול יחסית. זה הפך אותו לפופולרי לתדלוק רכבים, גם ציבוריים וגם פרטיים. כאשר הרכב מונע באמצעות מנוע דיזל אפשר לתדלק אותו באמצעות סולר ולהנות מנסיעה ארוכה ושקטה לאורך זמן.

גם רכבים כבדים כמו כלי צמה , משאיות ואוטובוסים עושים שימוש בחומר הסולר באופן גורף.

כדאי לדעת כי מנועי הדיזל השתכללו במשך השנים, ועברו להיות חסכוניים יותר. בעבר היתה נפלטת כמות גדולה של דלק מן המנוע מה שהיה גורם לבזבוז גדול של חומר בעירה וממילא דורש כמות גדולה יותר של דלק. היום מיוצרים המנועים בצורה כזו שהם חוסכים בדלק. כמות הסולר הנצרכת היום למנוע דיזל נמוכה כמעט במחצית ממה שהיה בעבר.

הרבה פעמים כשאנחנו מגיעים למוסך לתיקונים של הרכב, עם זה באופן רגיל (טיפול עשרת אלפים או טסט) ועם זה כשמדובר בטיפולים לא שגרתיים, כתוצאה מתקלות וקלקולים שונים, המוסכניק מציע לנו לשים תוסף שמן. לנו זה נראה כמו הוצאה נוספת שעלינו לעשות על הרכב, אך האמת היא שתוסף שמן הוא דבר חשוב שיש בו תועלת רבה לרכב בכלל ולמנוע בפרט.

כל רכב כידוע צורך שמן שנועד לאפשר למנוע לפעול באופן איכותי. השמן מונע בלאי, מאפשר לחלקים השונים במנוע לעבוד בצורה חלקה בלי להישחק ובלי להיתקע. הבעיה היא שבשמנים אין חומרים נוספים, כלומר יש אלמנטים מסוימים שהמנוע צריך שאין בשמן על כל נהוג להוסיף תוסף שמן.

 


תוסף שמן מאפשר להחזיר למנוע את האלסטיות שלו, גמישות, הוא מונע חמצון ומקטין באופן ניכר את החיכוך בין החלקים השונים. שמן רגיל לא מסוגל למנוע את שחיקת המנוע כשמתניעים את הרכב, תוסף שמן לעומת זאת כן, הוא מצפה את המנוע בשכבת הגנה שמונעת ממצב זה להתרחש, וכן הוא מאפשר מעבר מהיר וחלק בין ההילוכים בתיבת ההילוכים.

כל אלה גם מאפשרים תפקוד יותר טוב של המנוע, גם מקטינים את הבלאי שלו וכתוצאה מכך גם מאפשרים חסכון באופן ניכר בהוצאות על המנוע, הן בתיקונים והן בהחלפת חלקים. יש לציין שתוספי שמן שונים גם גורמים להפחתת רעשים של המנוע, הסרת לכלוך ופיח ומונעים מהרכב לזהם את הסביבה.

חשוב לציין שיש תוספי שמן שונים, חלק מתאימים למנועי טורבו, חלקם למנועים של כלי רכב חדש, למנועים קטנים וגדולים, לכלי רכב שעברו מעל 100 אלף ק"מ ועוד. לכן כשבוחרים תוסף שמן או שמציעים לכם לשים תוסף, חשוב לוודא שהוא אכן מתאים לסוג המנוע ולסוג הרכב, אחרת התוסף לא רק שלא יעזור לרכב אלא גם יגרום לו נזקים.

מלבד הדגשים הנ"ל, יש לוודא שהתוספים אשר מוצעים לכם, עומדים בתקנים המחמירים והחשובים בתחום. כמו שציינו קודם לכן, רק תוסף טוב ואיכותי יכול לעשות את העבודה שלו ועל כן גם אם מדובר בהוצאה מסוימת, זו הוצאה לטווח ארוך ולמטרה טובה, אחרת אתם עלולים לגרום נזק למנוע, אם אתם לא משתמשים בתוסף או אם תשתמשו בתוסף לא איכותי מספיק.

לסיום, כשאתם לוקחים את הרכב לתיקון, ומציעים לכם תוסף שמן, קודם תבקשו לראות באיזה תוסף מדובר, האם הוא מתאים לרכב שלכם, במידה וכן תסכימו שיוסיפו לכם אותו, זה יכול רק לעזור לכם

הגז הביתי נמכר בצורות שונות: צוברים של אלפי קוב גז המוטמנים באדמה בחצר הבניין, כשהצרכנים מחויבים על פי מונה; גז מרכזי הממוקם "בחדר גז" בבניין, כשהצרכנים מחויבים מדי חודשיים על פי מונה; ובצריכה פרטית – לצרכן יש מכל גז של 12 ק"ג או 48 ק"ג, שאותם הוא רוכש באופן פרטי מאחת מחברות הגז. מכל זה משמש את דירתו בלבד, וכשהמכל מתרוקן הוא מזמין מכל חלופי.

טיפ לצרכן

על פי רוב, לחברות הגז אין מחיר אחיד לכל הארץ; רמות המחיר משתנות בכל מקום בהתאם לרמת הצריכה הסביבתית, בהתאם לצרכן הספציפי וכמובן בהתאם לתחרות המקומית. ביישובים רבים שבהם משפחות גדולות, שצורכות כמות גדולה של גז – יכול מחירו להיות נמוך באחוזים ניכרים בהשוואה למחיר שגובה אותה חברה ביישוב או שכונה אחרים.

לתיאום פגישת ייעוץ

מלאו את הפרטים

שתפו את כרטיס הביקור של י.ש אנרגיה עם חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
צפיתם בעוד כרטיס ביקור יוקרתי מבית אפליכארד

מיתוג יוקרתי עסקים