טוב שהשתדרגתם!

ברוכים באים אל עידן חדש בעולם העסקים!

מיתוג.

יעילות.

חדשנות

מעכשיו כרטיס הביקור שלכם עובד עבורכם

(אפילו כשאינכם זמינים...)

כבר חשבנו על הכל בשבילכם..

שיטת השיווק הבלעדית שפיתחנו הוכחה במשך 5 שנים כחסכונית, איכותית ויעילה ביותר לעסקים. במהלך עשור בו פועלת חברתנו לפיתוח כלים נוחים, הגיוניים ונכונים להעברת מידע ושיווק העסק- הצלחנו לפתח פיתרון חסר תקדים המוצג כאן לפניכם ונוגע בשיאים חדשים של טכנולוגיה ואוטומציה אשר ישדרגו את חיי היום-יום שלכם ינהלו עבורכם באופן מושלם את התקשורת עם לקוחתיכם - החל משלב שיחת הטלפון, דרך שליחת מידע ללקוח, כולל שמירת כל הפרטים בלחיצה אחת בנייד, ודגש ושמירה מוקפדת על תדמיתכם הנאותה ועל לקוחותיכם מפני ספאם לא נדרש או זעם:-).

איך לא המציאו את זה קודם?!

(מתוך פוסט שהועלה ע"י א.ש - משתמש במערכת החכמה)

"לאחרונה לכמה רגעים ביום אני לוקה בשגעון גדלות קל ומיד מביט סביב לוודא שאיש לא מביט בי. מצחיק אבל, זה קורה דווקא כשאני מביט על עצמי שם בכרטיס הביקור הדיכיטלי שלי. אפילו אנוכי מתרשם מעצמי וזה אולי כי מעולם לא ידעתי שככה טוב זה נראה עד שהגיעו החבר'ה מאפליכארד - שעיצבו אותי וכתבו את העסק שלי באופן הכי מרשים ואינטליגנטי שאפשר לבקש איכשהו הביצועים של הכרטיס שלי עדיין מרגשים אותי ומעלים בי גל של סיפוק וגאווה מעצמי בעיקר על כל עשייתי. העסקה הכי משתלמת שעשיתי - ההכרות גם עם עצמי, בזכותם.

והאמת שאני לא שולח בכלל את הכרטיס ,אין צורך אפילו לגעת במכשיר הנייד כדי לשלוח אותו-הכרטיס שלי שולח את עצמו פשוט לבד, חכם. בכל ניתוק שיחה עם לקוח חדש, גם אחרי שנה של שימוש בכרטיס החכם- אני עדיין נדהם מהחדשנות ותוהה לעצמי.. איך לא המציאו את זה קודם? הוא משקף בדיוק אותי, מגדיל לי מכירות, התעניינות, שיתופים עם מקורות שמעולם לא הכרתי לפני כן. הוא משתנה איתי ומתפתח לאט לאט. השקיעו בי המון מחשבה ויצרו לי לקט של כל האיכותי והמרשים ביותר בתחום פעילויותיי. , מכתבי תודה ששלחו לי, אלבום מעוצב עם לקט התעודות שלי וההסמכות שביצעתי ב 30 שנים ואם לדבר על גאונות מופרזת?- PEACH הכרטיס שנוגע בנייד- את זה לקח לי לעכל 10 דקות שאני באמת רואה את זה קורה וזה לא אחיזת עיניים. ועכשיו הכרטיס איתי בארוחת צהריים, ישיבות, בביקור אצל לקוחתיי., אני מצמיד וזוכה להתפעלות הזו שאני אוהב לבדוק שקיימת אצל כולם.אין יותר בעיות בעולם. אפליכארד פתרו אותן בנגיעה אחת של NFC חכם . אני גאה ומאושר ובטוח שגם לקוחותיי, בי.דר א.ש

מעצבים לך.

מדגמים אותך.

מקשיבים לך.

חוסכים לך.

מאמינים בך.

מחברים אותך.

כותבים לך.

מנסחים לך.

מרגשים אותך.

מגלים לך.

מחדשים לך.

מפנקים אותך.

מקדמים אותך.

מפיקים לך.

ממתגים אותך.

מעדכנים אותך.

מחייכים איתך.

יוצרים עבורך.

מעריכים אותך.

מצלמים לך.

מייעצים לך.

משפרים לך.

בודקים לך.

מעצימים אותך.

חושבים איתך.

שומרים עליך.

מפתחים אותך.

מגבים לך.

מאבזרים אותך.

אפליסנד

האפליקציה ששולחת אוטומטית את הכרטיס שלכם למתקשרים

האפליקציה ששולחת אוטומטית את הכרטיס שלכם למתקשרים

APPLISEND-  נגרום לכרטיס הביקור שלך להישלח גם בוואטספ וגם בסמס וכל המערכת בשליטה מלאה שלכם

קבל פרטים אודות אפליסנד 

PEACH SMART NFC 

ביצועים מופלאים וכלי עבודה מספר אחד לכל מקום שתלכו.

רושם ראשוני חשוב ביותר לעסק.  כשלקוח פוטנציאלי חש באיכות שלכם, בהתמצות שלכם בטכנולוגיה ובעדכניות, כשאתם מאורגנים  באופן מדוייק  ורואים עליכם שאתה מעודכנים ושולטים במה שקורה- אתם בלתי נשכחים. ירצו אתכם. יתרשמו מכם ו וישח כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם נראה טוב. עשיתם שלכם מורגשת- אתם מרשימים דע איך להסביר את עצמך. בהכרחי בעידן כה מהיר, נגיש ויעיל.  כרטיס הביקור הדיגטלי יהווה עבורך סדר ואירגון של כלל אנו שמחים ומברכים אתכם   לעבר שיא הטכנולוגיה. מהיום החיים שלכם יהיו קלים יותר, כרטיס הביקור  המאורגן והמרשים שעיצבנו לכם ילך איתכם לכל מקום.

 לא ישכחו אתכם, תהיו בטוחים. 

אפליסנד היא אפליקציה משלימה לכרטיס הביקור המאפשרת שליחתו של הכרטיס בעת ניתוק שיחות או שיחות שלא נענו עם לקוחותיכם.

 

  •  
  • אפליסנד  יזכיר לך לשלוח את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך בדיוק שצריך.

רושם והלימה שירותית  בניתוק שיחה איתך.

נפלאה עבור העסק שלך 

בואו נעבוד מסודר

 הכנו  לכם ממשק נוח  לשליחת החומרים שאיתם נתחיל לבנות את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם.

התחילו שלב אחר שלב למלא את השדות: 

כאן תוכלו להוריד את אפליקציית אפליסנד - לשליחה אוטומטית

שתפו אותנו עם חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp