יוסף אייקורט

בעלים

קצת עלינו

שיווק דירות יד 2 שווק נכסי יוקרה שווק פרויקטים חדשים עסקאות ייזום והשבחה

אנחנו, שני האחים למשפחת אייקורט, אבי ויוסי, מנהלים במשותף את חברת אייקורט וחיים את תחום הנדל"ן בתל אביב, משנת 1997. חברת אייקורט מפעילה פלטפורמה ייחודית בתחום תיווך הנדל"ן וכן צוות מורשה של מתווכים מוכשרים, מנוסים ובעלי ידע, המספקים שרותי נדל"ן מגוונים בתל אביב.

נייד
וואטסאפ
משרד
מייל
אתר
פייסבוק
נווט למשרד

מגוון הנכסים

רחוב קרליבך

 בנוסף לכך, דיירי הפרויקט יהנו מתנאי מימון אטרקטיבים במיוחד המגיעים ל-70% מבנק 

רחוב שינקין

 בנוסף לכך, דיירי הפרויקט יהנו מתנאי מימון אטרקטיבים במיוחד המגיעים ל-70% מבנק 

מכתבי תודה

השרות והטיפול במשרד ברמה גבוהה ביותר תוך ליווי כללי ומקיף לתהליך. זה עושה את כל ההבדל כשיש מולך איש מקצוע שלא ממהר ולא מונע מאינטרסים. אין לי ספק, גם בעתיד אפנה לאייקורט ולעמית שייצגו אותי.
מורן קרונברג חורש, הבעלים של מסעדת גדרה 26
תודות על השירות! לאור הכרות רבת שנים של שירות בה אתה וחברתך מעניקים במכירה והשכרת נכסים, אני מבקשת להודות לך על הניסיון הטוב שיש לנו‪, ‬על היענות מהירה ואדיבה לכל פניה ובקשה
ציפי רויטמן
כשמכרתי את דירתי ברחוב שמעון התרסי החלטתי לעבוד עם מספר מתווכים ולא לתת בלעדיות לאף אחד מהם עד שפגשתי את ירון בשארי. חתמתי בלעדיות עם משרדו ולא הצטערתי לרגע. השרות והיחס היו מופלאים, מקצועיים ונדיבים. שוב הזדמנות בשבילי לומר תודה.
רותי
תודה על מכירה מוצלחת! תודה שהייתם הגונים, יעילים, מקצועיים, אדיבים וקשובים לדרישותינו. אייקורט הכי טובים, בקיאים בשוק הנדל"ן בתל אביב ופשוט תענוג לעבוד איתם!
משפחת טרייסטר
לפני זמן נדרשתי לבצע פעולת מכירה מורכבת של נכס. הומלץ לפניי להסתייע בשירותיו של אבי אייקורט , אכן המלצה ראויה. אבי מתווך בעל ידע, הגון ביותר, מקפיד על כל זכויות הצדדים, עושה את עבודתו בחריצות וטורח לעדכן את הלקוח על כל התקדמות בנושא. אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
ד"ר רבקה פינס
הקודם
הבא

לתיאום פגישה במשרדנו

מלאו את הפרטים

שתפו אותנו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
צפיתם בכרטיס ביקור יוקרתי מבית אפליכארד