מי אנחנו? אנחנו תל אביביים.

אנחנו חיים בתל אביב, אנחנו אוהבים אותה, נושמים אותה, מכירים אותה לאורכה ולרוחבה, מיפו ושכונותיה הראשונות בדרום, ועד השכונות החדשות בעבר הירקון, מהסמטאות הקטנות ביותר ועד השדרות הרחבות, מהבתים הישנים מזמן ייסוד העיר, ועד לפרויקטים שרק עתה עוברים מהתוכניות אל המציאות.

השרות והטיפול במשרד ברמה גבוהה ביותר תוך ליווי כללי ומקיף לתהליך. זה עושה את כל ההבדל כשיש מולך איש מקצוע שלא ממהר ולא מונע מאינטרסים. אין לי ספק, גם בעתיד אפנה לאייקורט ולעמית שייצגו אותי.
מורן קרונברג חורש, הבעלים של מסעדת גדרה 26
תודות על השירות! לאור הכרות רבת שנים של שירות בה אתה וחברתך מעניקים במכירה והשכרת נכסים, אני מבקשת להודות לך על הניסיון הטוב שיש לנו‪, ‬על היענות מהירה ואדיבה לכל פניה ובקשה
ציפי רויטמן
כשמכרתי את דירתי ברחוב שמעון התרסי החלטתי לעבוד עם מספר מתווכים ולא לתת בלעדיות לאף אחד מהם עד שפגשתי את ירון בשארי. חתמתי בלעדיות עם משרדו ולא הצטערתי לרגע. השרות והיחס היו מופלאים, מקצועיים ונדיבים. שוב הזדמנות בשבילי לומר תודה.
רותי
תודה על מכירה מוצלחת! תודה שהייתם הגונים, יעילים, מקצועיים, אדיבים וקשובים לדרישותינו. אייקורט הכי טובים, בקיאים בשוק הנדל"ן בתל אביב ופשוט תענוג לעבוד איתם!
משפחת טרייסטר
לפני זמן נדרשתי לבצע פעולת מכירה מורכבת של נכס. הומלץ לפניי להסתייע בשירותיו של אבי אייקורט , אכן המלצה ראויה. אבי מתווך בעל ידע, הגון ביותר, מקפיד על כל זכויות הצדדים, עושה את עבודתו בחריצות וטורח לעדכן את הלקוח על כל התקדמות בנושא. אשמח להיעזר בו גם בעתיד.
ד"ר רבקה פינס
הקודם
הבא

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest

יוסף אייקורט

בעלים

משרד

נייד

וואטסאפ

מייל

אתר

אינסטגרם

פייסבוק

סיירו בנכסים שלנו

דרום ת"א

צפון ת"א

יפו

מרכז ת"א