סטודיו לעיצוב פנים

שירלי חכמון

Shirley Chakmon

נייד

וואטסאפ

מייל

שמירה בנייד

אינסטגרם

נעים מאוד

אני מאמינה שרוב הלקוחות שלי יודעים מה הם אוהבים, ושלפעמים רק הכוונה קטנה ממני והם "מפצחים" את הדבר הגדול הזה שנקרא עיצוב בטעם אישי במקום עיצוב בטעם שלי...

אני לא כופה את הטעם האישי שלי (למרות שיש לי טעם ממש טוב ולפעמים זו הסיבה שמגיעים אליי ואז כמובן שאני נותנת את טביעת האצבע שלי). אני יותר עסוקה בללמוד מה אתם אוהבים, על מה אתם חולמים ואיך אפשר להגשים את כל הרצונות האלה במסגרת התקציב שלכם (כן, לפעמים אני גם מושכת אתכם בחזרה אל הקרקע אם צריך).

אני מציעה מגוון של חבילות בהתאמה לצרכים המשתנים, אני עובדת עם בעלי המקצוע הכי טובים בעולם (באמת שאני לא מגזימה, בחרתי אותם בפינצטה), אני אוהבת אתגרים (מי אמר שיפוץ של דירה שלמה בפחות מחודש ולא קיבל?) וגם נהנית מדרך שלוקחת זמן ומקבלת את תשומת הלב הראויה לה.
אה, ואני גם ממש נחמדה… אוהבת אנשים והכי נהנית כשאני מקבלת את הפידבקים על העבודות שלי ועל החלק הקטן שלי בדבר הזה שנקרא אושר מאסתטיקה ותכנון שמשרת את הלקוחות שלי.

מילים חמות

לשירלי היקרה!!
תודה רבה על כל העזרה והלווי בעיצוב הבית והתכנון. תודה על הזמן שהקדשת לנו והיית פנויה לבקשותינו. היה לנו נעים מאוד בחברתך ונעזרנו מאוד בעצותייך.
עלי והצליחי . המון תודה ובהערכה רבה אריה ועליזה דניאל
שירלי היא מעצבת מוכשרת ומדויקת, ליוותה אותנו בעיצוב המשרד החדש שלנו ברעננה.
שירלי דייקה בהמלצות שלה מהמפרטים הגדולים והיא מפקסת אותנו מה לקנות בדיוק. (בלי שטויות מיותרות). כמו בחירת צבע לכונניות ועד הפרטים הקטנים של סגנון וגודל השטיחים, התמונות ואביזרי נוי. היופי הוא שתמיד זמינה לכל שאלה. לדוגמא. הגענו לחנות ותוך כדי שיטוט מצלמים, מראים לה. שירלי הקפידה לאורך כל הדרך להגיד לנו כל הזמן להתקשר אליה להתייעץ לפני שבוחרים/מזמינים/תולים. אהבתי שהיה לה חשוב שבכל החלטה שהחלטנו אנחנו מתחברים אליה ואוהבים ולא רק בגלל שזה יפה. התוצאה מרהיבה. כל מי שנכנס למשרד מתפעל שואל מי עיצב? תודה רבה שירלי, מוזמנת תמיד לבוא לבקר. ממליץ בחום על מעצבת מוכשרת, נעימה ומקצועית.
בועז פת – מנכ"ל היי ריסק ניהול (2002) בע"מ

מעוניינים שאחזור אליכם?

שתפו את כרטיס הביקור

שירלי חכמון- סטודיו לעיצוב פנים

להזמנת כרטיס ביקור