אורן והילה ברקוביץ'

אמני עיצוב באבן

וואטסאפ אורן

טלפון אורן

טלפון הילה

וואטסאפ הילה

אודותינו

הרגעים הקשים בחיים הם אלו בהם אנו זקוקים להכוונה וייעוץ, עזרה והקשבה אינסופית.

לפעמים, אפילו לא צריך לדבר.
אנחנו פשוט צריכים שיהיה שם מישהו להאמין בו. מישהו סמכותי.
מישהו שמבין. שאתו אפשר ללכת.

אנחנו בסגנונות באבן מעמידים לרשותכם את מלוא ההקשבה והמסירות.

אודותינו

פגישה

אתר

מילות תודה

פייסבוק

כתבות בתקשורת

קטלוג עבודות

קטלוג עבודות

אורן והילה שלום!
החיים חוזרים לשגרה ומצאתי את הזמן. תודה ענקית. אין מילים להודות לכם . על הטיפול המסור, על העדינות וההבנה ברגעים הקשים שלי. נתתם לי קו פתוח עם סבלנות אין קיץ ועזרה ככול שניתן. הרגשה טובה ומכבדת ורגישה, טוב שיש עדין אנשים כאלה . כן ירבו. אני מאחלת לכם הצלחה רבה. ושוב תודה
תהל.
להילה ואורן – סגנונות באבן
לא בגלל שזה חובה או כי צריך לפרגן, לומר תודה, להעריך, אלה פשוט בגלל התחושה בנשמה שמגיעה לכם תודה כנה וחמה. חיפשתי דרכים להביע הכי אמיתי את רגשי תודתי ואת הערכתי ולא ממש מצאתי את הדרך, הכול נראה לי "ליד" או "בערך", עד שהבנתי עכשיו שאני מחפשת לשווא והדרך הכי מעולה היא פשוט לומר את המילה: תודה מכל הלב בברכה,
ויקי מרגוליס
אורן והילה שלום.
עדיין לא עלינו לקבר , אבל ראינו את הצילומים, ואנחנו מאוד מרוצים ממה שרואים . תודה רבה
המשפחה
להילה ואורן
יצא מדהים תודה לכם באמת שהיה לי כיף וקל להזמין מכם את העבודה הכול כך רגישה ושוב תודה
ממני ומכל משפחתי.
העבודה שעשיתם באמת יפה
אני מאד שלמה עם התוצאה הכול יצא נקי צנוע כמו שהם היו. בחיים…שניפגש רק בעיתות שמחה שוב תודה על כל הסובלנות והסבלנות לאורך כל התהליך המשך יום טוב הילה. ותודה רבה על הכול
המשפחה!
הילה ואורן היקרים!
עבר קצת זמן.. אבל לא שכחנו עד כמה הפכתם את החוויה הלא פשוטה לנעימה. בזכות השירות החברי שלכם הקלתם על הקושי הכרוך בזה. הייתם קשובים, אדיבים והגשמתם את כל מה שדמיינו. היצירתיות והמסירות הולידו מצבה מדהימה שמספקת לנו גאווה.. ועל כך, המון המון תודה!
משפחת אוהבה
אורן והילה שלום!
החיים חוזרים לשגרה ומצאתי את הזמן. תודה ענקית. אין מילים להודות לכם . על הטיפול המסור, על העדינות וההבנה ברגעים הקשים שלי. נתתם לי קו פתוח עם סבלנות אין קיץ ועזרה ככול שניתן. הרגשה טובה ומכבדת ורגישה, טוב שיש עדין אנשים כאלה . כן ירבו. אני מאחלת לכם הצלחה רבה.
ושוב תודה תהל.
אורן והילה שלום.
עדיין לא עלינו לקבר , אבל ראינו את הצילומים, ואנחנו מאוד מרוצים ממה שרואים . תודה רבה
המשפחה
להילה ואורן
יצא מדהים תודה לכם באמת שהיה לי כיף וקל להזמין מכם את העבודה הכול כך רגישה ושוב תודה ממני ומכל משפחתי.
אלדד
העבודה שעשיתם באמת יפה
ואני מאד שלמה עם התוצאה הכול יצא נקי צנוע כמו שהם היו. בחיים…שניפגש רק בעיתות שמחה שוב תודה על כל הסובלנות והסבלנות לאורך כל התהליך המשך יום טוב הילה. ותודה רבה על הכול
המשפחה!
הילה ואורן היקרים!
עבר קצת זמן.. אבל לא שכחנו עד כמה הפכתם את החוויה הלא פשוטה לנעימה. בזכות השירות החברי שלכם הקלתם על הקושי הכרוך בזה. הייתם קשובים, אדיבים והגשמתם את כל מה שדמיינו. היצירתיות והמסירות הולידו מצבה מדהימה שמספקת לנו גאווה.. ועל כך, המון המון תודה! 
משפחת אוהבה

מכתבי תודה

על מנת לאפשר ללקוחותינו להנציח את אהוביהם באופן אישי, סגנונות באבן בונה עבור כל אחד מהלקוחות את הגל עד והאביזר המתאים לו באופן יחיד במינו. תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ועבודה מסורה וסבלנית – אנחנו מציעים ללקוחותינו: תוצרים מרשימים,מהודרים, יפהפיים ובאיכות הגבוהה בתחום.

האמנות

שתפו

Facebook
WhatsApp

הסיפור שלנו

מעצבים כאב באבן

לפני 4 שנים החליטו אורן והילה ברקוביץ' מיתד לפתוח עסק משלהם. עד כאן מדובר בסיפור סטנדרטי. אלא שהיזמות העסקית שלהם הייתה בלתי שגרתית בעליל: לבני הזוג בית מלאכה לבניית מצבות וחלום אחד גדול – להיות הכי מקצועיים והכי טובים. מי שהגיע לרגע הזה – יודע על מה הם מדברים • תם פרחי

 

אורן והילה ברקוביץ' ממושב יתד הגשימו את חלומם של הרבה בני זוג – יש להם עסק משלהם, אלא שהעסק הוא, איך לומר, לא כל כך שגרתי. השניים פתחו לפני ארבע שנים בית מלאכה לבניית מצבות שמספק שירותים לתושבי המועצה והסביבה.

אז איך פתאום קם אדם בבוקר ומחליט שהוא בונה מצבות? "את רזי המקצוע למדתי כשגרתי בצפון ועבדתי כשכיר במפעל לייצור מצבות", אומר אורן, "לפני 6 שנים חזרנו לאזור ולפני כ-4 שנים הקמתי את העסק. בהתחלה רק שיפצתי מצבות קיימות, ורק אחר כך העסק התרחב לבניית מצבות.

איך הגיבו בני המשפחה והחברים על ההחלטה לפתוח עסק למצבות? הרי לא מדובר בחלומה של כל 'אימא פולנייה'.

הילה: "כולם תמכו בנו ופרגנו לנו מאוד, ואפילו נתנו לנו הרבה טיפים בהתנהלות מול לקוחות. התייעצנו איתם למשל בבנייה של אתר האינטרנט וקיבלנו משוב על העיצוב ועל התוכן של האתר".

איך מסבירים לילדים מה עושים אבא ואימא?

הילה: "הם שואלים שאלות מתוך סקרנות, אבל לא בטוח עד כמה הם באמת מבינים את המשמעות של הדברים. הבן הגדול שלנו מאוד אוהב לאסוף אבנים כשהוא מסתובב בחוץ. אולי זאת הדרך שלו להתחבר למה שאנחנו עושים".

מיתה טובה

גם אחרי שיחה נעימה של שעה, אני לא מצליחה להתעלם מהמורכבות הכרוכה במקצוע של הברקוביצ'ים. והרי יש כאן איזשהו פרדוקס יסודי שקשה לחיות (וגם למות) איתו בשלום – ההצלחה העסקית שלהם היא האסון הכבד ביותר של כולנו.

אז איך בכל זאת משווקים עסק שאף אחד לא שש לקבל את שירותיו?

אורן: "מילות המפתח מבחינתנו הן רגישות והתאמה אישית. אנחנו שם בשביל הלקוחות שלנו ומלווים אותם מ-א' ועד ת'".

הילה: "חשוב לנו שהכול יהיה על השולחן, ולכן אנחנו מציגים בפני הלקוחות שלנו את כל האפשרויות. אם זו משפחה דתית או מסורתית, אנחנו מסבירים להם מה נהוג ביהדות במקרים כאלה, ואם צריך משתפים גם סמכות דתית. כמובן שגם משפחה חילונית מקבלת את כל המרחב שהיא צריכה כדי להחליט מה מתאים לה. אחרי שמסכמים את כל הפרטים אני שולחת למשפחה טיוטה של העמדת הכיתוב, ועד שהם לא מאשרים לי כל אות וכל פסיק, אנחנו לא מתחילים בעבודה".

ומלבד הפן הרגשי, אילו שירותים אתם מציעים ללקוחות שלכם?

אורן: "אנחנו בונים מצבות מאבן, לפעמים בשילוב עץ וברזל, מוצרי יודאיקה ומוצרים נלווים אחרים, חורטים על זכוכית ומדפיסים תמונות צבעוניות על קרמיקה. אם הלקוח מעוניין אנחנו מכינים גם את הגינה סביב חלקת הקבר. אין עוד עסקים במועצה שמציעים את השירות הזה, העבודה שלנו איכותית ובליווי אישי הרבה יותר משל בעל מקצוע שאשכול היא לא הבית שלו, וגם את חומרי הגלם אנו רוכשים מבעלי עסקים באשכול.

באשכול יש גם קיבוצים וגם מושבים, והם מתנהלים אחרת בענייני אבלות. מה ההליך במקרה של מוות באשכול, ואיך אתם יודעים על כל אדם שנפטר?

הילה: "קודם כל מדובר באזור קטן שבו כולם מכירים את כולם, והידיעות עוברות מהר מאוד. בקיבוצים הנושא הזה יותר מוסדר והפנייה אלינו נעשית דרך ועדת אבלות. אנחנו עובדים עם כ-80% מהקיבוצים במועצה וגם עם קיבוצים במועצות שכנות. במושבים אין נוהל מסודר או פנייה רשמית מטעם הישוב, אלא כל אחד מחליט לעצמו. מגיעים אלינו בעיקר דרך המלצות מפה לאוזן. אנו עובדים מול מחלקת הרבנות במועצה והעסק שלנו שומר שבת".

אתם נחשפים לאנשים במצבים הכי קשים בחייהם. איך מתמודדים עם הקושי הזה מדי יום ביומו? 

הילה: "אין ספק שהמקצוע הזה מצריך הרבה כוחות נפש. חלק מהלקוחות שאני נפגשת איתם מבקשים לשמור על קשר גם אחרי הנחת המצבה. אנחנו נעשה ועושים הכל כדי לתת ליווי אישי עם הסבר על כל הפרטים הקטנים במצב הרגיש. בשבילנו זאת בהחלט לא רק עבודה, אלא במידה רבה גם שליחות".

נסיים בברכת בריאות ואריכות ימים לכל קוראינו.