חרדה דיכאון פוביות טראומה קשיי קשב וריכוז קשיי שינה קשיי זוגיות 

מור מיץ

מטפלת CBT לילדים נוער ומבוגרים

מומחית בטיפול בילדים במשרד החינוך

אודות מור

מור מיץ היא מטפלת מנוסה המתמקדת בטיפול בהתנהגות ובבעיות נפש באמצעות גישה קוגנטיבית-התנהגותית (CBT – Cognitive Behavioral Therapy).

בנוסף, בתפקידה כיועצת בבתי ספר יסודיים ועל-יסודיים, מור מעניקה ייעוץ ותמיכה מומחית גם בסביבת הלמידה, תוך יצירת שיתוף פעולה עם צוותי ההוראה והנהלת המוסד. כך, מספקת יחס אמין ופתרונות מותאמים שמטרתם שיפור חיי הילדים והנוער בקהילה. 

מילים חמות

גישות ושיטות טיפול

מור משתמשת בשיטות של CBT Nlp וסכמה תרפיה כחלק מהגישה הטיפולית של תהליכי זיהוי ושינוי של דפוסי חשיבה שליליים מתבצעים באמצעות פעילויות יצירתיות ועיסוק בתחומים שונים.
אתגרים נפשיים והתמודדות:
ההתמקדות של מור בהתמודדות עם אתגרים נפשיים מגוונים, כמו חרדות, דיכאון, קשיי למידה והתארגנות, קשיים חברתיים, התפרצויות זעם , ocd ועוד, עוברת דרך תהליכים ייחודיים ומותאמת אישית, כך שכל מטופל יוכל להשיג את מטרתו בצורה הנכונה והמהירה ביותר.

מור משתמשת בשיטות של CBT כחלק מהגישה הטיפולית שלה. תהליכי זיהוי ושינוי של דפוסי חשיבה שליליים מתבצעים באמצעות פעילויות יצירתיות ועיסוק בתחומים שונים.

מור מתקשרת ועובדת בשותפות עם ההורים כדי ליצור סביבה תומכת ומבינה. באמצעות שיחה פתוחה ומשותפת, היא מסייעת להורים להבין את צרכי הילד ולהתמודד ביחד עימם תוך נתינת כלים ליישום בבית כחלק מהתהליך הטיפולי.

מור מתעדת תהליכים ותוצאות בתיק רקורדים דינאמי, המשמש ככלי עזר לניהול ובקרת התהליכים הטיפוליים.

אודות מור

מייל

נייד

וואטסאפ

להגעה

שמירה

צרו קשר

לתיאום פגישה

מור מיץ- מטפלת קוגנטיבית התנהגותית

שתפו עם חברים

Facebook
WhatsApp
Email