מוצרי PEACH nfc לתחום  השיווק

 Peach Smart nfc

Near

 Field

Communication 

להגדיל באופן מאסיבי את  כמות הלקוחות שלכם.

קידום מכירות 

מתנות שיווקיות 

פתרונות ביג דאטה 

יכולת איסוף לידים חמים

מגוון מוצרי השיווק שלנו ב- PEACH  נותן לך יכולת להניע את מעורבות הצרכנים ולשפר את התובנות שלך מהקמפיין  באופן הכי נכון וחכם-  פתרון שיווקי לעסקים שלא היה כאן עד היום.

פוסטרים  ששולחים מתנות

תחתיות שתיה שיפתחו את  הקטלוג או התפריט שלכם 

עטים שיכולים לפתוח את האתר שלך או סרטון תדמית.

מדבקות על שמשות הרכבים או מוצרים בחנות- לקבלת מפרט  עדכני אודות המוצר. או אפילו  הזמנת שירותי דרך  באופן פשוט בהצמדת הנייד אל מחזיק המפתחות.

חומת NFC- שהוא פרויקט עיריות ונדל"ן גאוני, רווחי ועצום במימדיו.

מגנטים או מדבקות חכמות  שיחזקו ויקבעו את הקשר עם הלקוח שלך. 

 למשל:   חיוג ישיר למסעדה  בהצמדת הטלפון למגנט על המקרר-  פעולה זו תגרום ללקוח שלך להשאר קבוע ולפשט לו את הליך החיפוש ואפילו יסלק אפשרות להתנסות אצל מתחריך!

ניתן כך לייעל ולתת איכות למוצריך ע"י הנגשת סרטוני  הדרכה ומילוי טפסי אחריות  במדבקה נילווית. 

PEACH
smart nfc

הפיתרון החזק ביותר לשיווק.

PEACH פוסטרים ושילוט "מדבר"
פוסטרים חכמים של NFC מציעים דרך אידיאלית לנצל הקהל העובר שוב בסביבתך ומציעים דרך מרגשת ליצור קשר עם הלקוחות או הצוות באופן ישיר ואקטיבי יותר מאי פעם.
אני מעוניין בפוסטר ושילוט חכם
חומת NFC עצומה לפרויקטים גדולים
קיר אטרקטיבי אשר ימשוך אליו התעניינות ויצור חוויית שופינג מול קיר חלומות מלא בתוכן ומתנות שיצרו ספקים מגוונים. חומת ה-NFC תעיר מרכזי מסחר, תשמיש סביבה פוטנציאלית לרווחיות ותנגיש לעובר ושב טפסים, פעילויות, מומדיעין, הטבות ועוד.
אני חייב חומה כזו !
PEACH חלונות הראווה
מדבקת החלון של PEACH מאפשרת נוחות לעוברים והשבים לאחזר מידע נוסף אודות המוצר או השירות שלך. או לקדם פניהם במתנה או מבצע שווה שיגרום להם להכנס לבקר אצלך. ללינק לצפיה בשעות פתיחה, לחנות המקוונת שלך לרכישה און ליין, או אפילו לדף התרומות המקוון שלך אם אתה ארגון צדקה.
אני רוצה מדבקות חכמות לחלון הראווה
PEACH תחתיות למשקה
תחתית המשקה בבר שלך מאפשרת לך לקיים אינטראקציה עם הצרכנים באמצעות הצמדה קלה של התחתית לטלפון הנייד שלהם. זהו פיתרון נהדר לתקשר דיגיטלית עם לקוחות במקומות ציבוריים.
אני מעוניין בתגיות מוצר למדפים
PEACH תגיות ממותגות
להצמדה ושליחת מפרט אודות המוצר, מבצע, צ'אט עם נציג החברה באון ליין ועוד. למדפים בחנות וכדי לעורר התעניינות במוצר. ניתן לשלב אשליית AR בהצמדה לתגית בחנות. ניתן ליישם השלמת פיתרונות והגדלת עגלת הקניות ע"י רקימת שויתוף פעולה בין מספר ספקים בחנות. הצמדת תגית המזמינה את הלקוח לבחון מוצר משלים לידו במדף . וכו'.
אני מעוניין בתגיות מוצר למדפים
PEACH יחידות תצוגה חכמות
להעלאת המודעות למותג שלך תוך שיתוף לקוחות פוטנציאליים במבצע ותכנים עפ"י מה שיבחר כל יום. ניתן להכין גם פחי אשפה ציבוריים בעלי יכולת לשליחת תכנים להגברת המודעות בנושא רצוי או קופות צדקה גדולות אשר יעודדו את העוברים ושבים לתרום בנגיעה ללא עיכובים.
אני רוצה לברר אודות יחידות תצוגה חכמות
PEACH עטים חכמים
העט של PEACH הוא כלי שיווקי מצוין ורב-תכליתי עבור משווקים, מארגני אירועים ועסקים כאחד. הצמדה קלה של העט אל המכשיר הנייד צתגרום לפתיחת כל תוכן שתרצה. ממש כך.
מעוניין בעטים חכמים
PEACH מחזיקי מפתחות
כלי שיווקי מצוין נוסף ודרך נהדרת להתקבע בין שלל חפציו האישיים של הלקוח. מחזיק המפתחות יציג את המותג שלך לצד פונקציונליות NFC שמשתמשים יכולים לתקשר איתם.
חזרו אלי לגבי מחזיקי מפתחות חכמים
PEACH מגנט למקרר
מוצר קידום מכירות יעיל, פיתרון מושלם להציג את המותג שלך על מקרר או משטח מתכת, לגרום לחיוג מיידי אליך או שליחת וואטסאפ ואף לשנות את התוכן במגנט בשלחיטה מרחוק בהתאם לצרכיך ובאופן עצמאי.
חזרו אלי לגבי מחזיקי מפתחות חכמים
PEACH כרטיס ביקור דיגיטלי
הכרטיס האחרון שתדפיס. כרטיס מעוצב וממותג באופן אישי אשר יעביר את כרטיס הביקור הדיגטלי שלכם בהצמדה אחת קלה ופשוטה לנייד של הלקוח שלכם- וישמר גם באנשי הקשר שלו. דרך יעילה , נקייה והגיונית להעברת הפרטים שלך בפגישה . פשוט תצמיד, ותחזיר לארנק או לכיס.
חזרו אלי לגבי מחזיקי מפתחות חכמים
הקודם
הבא