לאה אינדיג

בעלים

לאה אינדיג  מלווה בהצלחה במשך למעלה מעשור שנים עסקאות נדל"ן רבות בקרית אתא והסביבה. אך את זאת ניתן ללקוחות שידברו בעדנו. לאה נדל"ן מנוהלת ע"י לאה אינדיג

צרו קשר
מייל
נייד
וואטסאפ
משרדים
נכסים
נווטו אלינו
אודותינו

אצלנו תמצאו שירות אמין ויעיל, נמצא לכם את דירת חלומותיכם, במחיר סביר ותנאים נוחים, ליווי צמוד עד לכניסה לדירה. עסקאות נדל"ן רבות בקרית אתא והסביבה.

גלריית נכסים ברשת
אודותינו
פייסבוק
סרטונים
לאה נדל"ן מנוהלת ע"י לאה אינדיג עברתי הכשרות ע"י גופים מקצועיים ביותר בתחום: קורס הכשרת סוכני נדל"ן, פרקטיקה בנדל"ן, משא ומתן, השקעות ויזמות בנדל"ן, נדל"ן מסחרי, שיווק פרויקטים ועוד… לאה נדל"ן מומחית בתחום מגורי יד 2, מגורי יוקרה, נדל"ן מסחרי וקרקעות .. משרדינו נחשב למוביל בתחום הנדל"ן באזור ומייצג בעלי נכסים בקרית אתא בעיקר ובערים נוספים. המוטו שלנו הוא קודם כל יושר אמינות ומקצועיות, שרות ויחס אישי ללקוח, ייעוץ צמוד ורב תחומי ומקיף עד הקניה או המכירה. בלאה נדל"ן המטרה היא להבין את צורכי הלקוח ולדעת להתאים לו את הנכס הטוב ביותר עבורו אם זה למגורים או לעסקים, במינימום זמן וליווי מלא עד לסגירת העסקה וללא טעויות וטרחה תוך שמירה על הערכים שעל פיהם אנו עובדים: מקצוענות, יעילות, זמינות, אמינות ויושר! על כן שמתי לי כמטרה להתמקד בלקוח, לכבד את זמנו ולתת מענה אמיתי לצרכיו ויכולותיו כך שהלקוח יסיים את העסקה עם חיוך המעיד על שביעות רצון. עסקאות נדל"ן דורשות מיומנות ומקצועיות רבה, מכיוון שמדובר בתהליך בו מעורבים סכומי כסף גדולים, היבטים חוקיים שונים, לכן רצוי ומומלץ להיעזר בשירותיו של סוכן נדל"ן מומחה בתחומו, שיגשר ויתווך בין דרישות וציפיות המוכר והקונה. לכל נכס מתאימים אסטרטגיה שיווקית שמותאמת אישית בהתאם ללוח הזמנים ודרישות הלקוח. בנוסף ברשותנו מגוון אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן שמלווים אותנו באופן שותף. שמאים, עורכי דין, קבלני שיפוצים, יועצי משכנתאות… בקניית נכס אנו נבדוק את מצבו המשפטי, התכנוני, הפיזי, ו/או כל מידע אחר כולל הגודל ו/או היתרי בנייה. נבדוק מידע בלשכת רישום המקרקעין ו/או עירייה ו/או תכנון ובניה ו/או כל גוף אחר ביחס לנכס הנמכר. אנו מתמחים: במתן שירותי נדל"ן מקיפים ובהתאמה אישית קשת רחבה של שירותים הכוללת את כל שלבי תהליך הקנייה והמכירה של הבית. זיהוי הצרכים , ייעוץ והערכת שווי הנכס מתוך ניתוח שוק תחרותי. שיווק ופרסום בכל אמצעי המדיה הקיימים. סיוע ותמיכה בבחירת בעלי מקצוע לביצוע העיסקה. עו"ד, שמאים, בנקים למשכנתאות, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים. ייעוץ בהכנת הבית למכירה מוצלחת. מאגר נכסים וקונים/מוכרים גדול ומגוון. פגישת ייעוץ חינם !!! ללא כל התחייבות!!! דוח חינם לפני קניה ו/או מכירה מחירון בתים חדשים למכירה באזור מחירי בתים שנמכרו באזור, מגמות מחירים באזור כמה זמן לוקח למכור בית באזור נתונים המצביעים על אם זה זמן טוב לקנות ואו למכור באזור אנו מתחייבים לעסקה ישירה ובטוחה בזכות אלו ובשילוב ניסיון עתיר ידע הצלחתי לממש את חלום הבית של לקוחותינו בלאה נדל"ן מאמינים במכירת נכסים בזמן הקצר ביותר ופתוחים לשיתופי פעולה אל מול כל גורם שיכול לקדם את העסקה. למשרד היצע רב של נכסים וכל הכלים הדרושים בכדי להתאים נכס לצורכי הלקוח. השרות בלאה נדל"ן יעיל, אמין ואישי. אנו מלווים את לקוחותינו באופן המקצועי ביותר עד לסיומה המוצלח של העסקה ולשביעות רצון הלקוח. לרשותנו רקורד עשיר של מאות עסקאות .. נשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך כמו שאנו יודעים במקצועיות ובאהבה. בלאה נדל"ן אנו מתחייבים, ללוות, לשווק, לפרסם, להעריך, לגשר ולהוביל מו"מ בין הצדדים עד לסגירת עסקה מוצלחת. נשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים .. אנחנו כאן בשבילכם עומדים לשירותכם בכל עת! אצלנו הלקוח הוא במקום הראשון!  
 

גלריית התמונות

למשרד היצע רב של נכסים וכל הכלים הדרושים בכדי להתאים נכס לצורכי הלקוח.

 אנו מלווים את לקוחותינו באופן המקצועי ביותר עד לסיומה המוצלח של העסקה ולשביעות רצון הלקוח

בתים צבעוניים
יחס אישי
כל הנכסים החמים

מכתבי תודה

נשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך כמו שאנו יודעים במקצועיות ובאהבה

שתפו את לאה נדל"ן עם חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
להזמנת כרטיס ביקור דיגיטלי

מיתוג עסקים