משרד עורכי דין ונוטריון

אילנית שבת (חלפון)

דיני ירושה וצוואות

דיני משפחה

יפוי כוח מתמשך

יצוג בבתי משפט

שירותים נוטריונים

שמירה בנייד

משרד

וואטסאפ

נייד

מייל

לינקדאין

נווט

אתר

יוטיוב

 

עו"ד אילנית שבת (חלפון)

הינה עורכת דין זה כשלושים שנה ומומחית בדיני ירושה ומשפחה.

לאורך כל שנות עבודתה, צברה עו"ד שבת (חלפון) נסיון רב במהלך שנים רבות של עבודה פעילה. לזכותה נזקפו פסקי דין רבים והצלחות משמעותיות.

קראו עוד >>

בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן (במסלול מחקרי), במסגרת לימודי התואר, השלימה עו"ד שבת (חלפון) עבודת מחקר נרחבת בסוגיית חלוקת ההון האנושי בגירושין של בני זוג. במסגרת לימודים אלה זכתה עו"ד אילנית שבת (חלפון), בפרס הרקטור על הצטיינות מיוחדת וכן סיימה את לימודי התואר השני בהצטיינות יתרה.

תחומי ההתמחות של המשרד

דיני ירושה וצוואות

ניסיון של שלושים שנה בעריכת צוואות, תוך התמחות מיוחדת בעריכת צוואות הדדיות, יעוץ בחלוקת הירושה לאחר המוות, הסתלקויות בירושה, ייצוג בהתנגדויות בהליכים לקיום צוואה וצוואות הדדיות וכיוצב' הליכים ופעולות בענייני ירושה וצוואות

דיני משפחה והון משפחתי

נסיון של כשלושים שנה בטיפול בסוגיות משפחתיות תוך התמקדות בחלוקת ההון המשפחתי ובמיוחד בסוגית חלוקת ההון האנושי ונכסי קריירה אגב גירושין - אשר ביחס לנושא זה ערכה עבודת מחקר אקדמית שזיכתה אותה בפרס הצטיינות. עריכת הסכמי ממון והסדרי רכוש

עריכת ייפוי כוח מתמשך

יפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המהווה חלופה למינוי אפוטרופוס. החוק מאפשר לכל אדם לקבוע מבעוד מועד, וכאשר הוא עוד יכול לנהל את ענייניו, מי ובאיזו דרך ינהל את ענייניו בעתיד בנסיבות בהן הוא מאבד את כשירותו המשפטית.

ייצוג בבתי משפט

עוד שבת (חלפון), מייצגת בבתי המשפט בהליכים שונים הנוגעים לתחומי ההתמחות המפורטים לעיל

הרצאות

עו"ד שבת (חלפון) מרצה בדיני ירושה ומשפחה בהשתלמויות לעורכי דין, לעוזרים משפטיים של שופטים בבתי משפט לעניני משפחה וכן לגימלאים של חברות מובילות בישראל

>> ירושה

>> צוואות

>> רכוש במשפחה

הספרים שלי

"ירושה – עסקאות בירושה עתידה וצוואות הדדיות" 

ספרם של עורכי הדין אילנית שבת (חלפון) ואורן שבת ומהווה ספר יחודי בתחום דיני הירושה.

הספר מתמקד בשתי סוגיות חשובות ביותר בדיני ירושה – שתי סוגיות העומדות במרכז השיח המשפטי בדיני ירושה, זאת במיוחד לאורך כך שסוגיות אלה מתמקדות בתכנון הפיננסי בחיי המשפחה הגרעינית ואף המורחבת.

>>  קראו עוד

(פרלשטיין גינוסר, 2006)

"הסתלקות בירושה"

"חוק הירושה, מאפשר לאדם, באמצעות עריכת צוואה, לקבוע מי יהיו יורשיו. המצווה אינו מחויב לערוך צוואה שהזוכים בה יהיו יורשיו על פי דין, אלא הוא רשאי לקבוע את יורשיו בהתאם לרצונו וכן את החלק  והמנה שיקבל כל זוכה מתוך עיזבונו.

(שנת הוצאה 2020 )

זכות זו של המצווה היא צד אחד של המטבע. הצד השני הוא רצונו של הזוכה על פי צוואה או היורש על פי דין של המוריש, שלא לרשת את העיזבון. זכות זו, שהיא הזכות להסתלק מזכות בעיזבון, מוסדרת בסעיף 6 לחוק הירושה ובזכות זו עוסק ספר זה. 

הספר מתמקד בסוגיית ההסתלקות בירושה ומאגד בתוכו את פסיקת בתי המשפט שהצטברה לאורך השנים מכול הערכאות המשפטיות. הספר סוקר באופן מקיף ומעמיק את ההלכות הנוגעות לסוגיה זו, הן כאשר מדובר בהסתלקות מצוואה והן כאשר מדובר בהסתלקות מירושה על פי דין.

הספר נועד לסייע לעורכי דין בפרקטיקה בכל הקשור לסוגיית ההסתלקות וכן להניח בפני שופטים את התמונה הפסיקתית המלאה אשר נבנתה לאורך השנים בערכאות המשפטיות השונות.   

מחקר אקדמי

עבודת מחקר לקבלת תואר שני במשפטים (במסלול מחקרי)

עבודת המחקר התמקדה בשאלת זכויותיהם של בני זוג לחלוק עם בן זוגם מוניטין אישי, כושר השתכרות, תארים ורשיונות שונים אשר בני הזוג עשויים לרכוש במהלך החיים המשותפים.

במסגרת לימודי התואר השני, זכתה עו"ד אילנית שבת (חלפון) בפרס הרקטור על הצטיינות מיוחדת וכן סיימה את לימודי התואר השני בהצטיינות יתרה.

לתיאום פגישת ייעוץ

משכית 22, הרצליה-פיתוח |טל: 09-9543895 |פקס: 09-9545033 |מייל: shabat.ilanit@gmail.com

שתפו את הכרטיס החכם של עו"ד אילנית שבת (חלפון)

Facebook
WhatsApp