פסיכותרפיה דינאמית

גיא אבני

GYU AVNI - Psychotherapist

פסיכותרפיסט בשיטה הדינמית, בשילוב המיינסטרים של בריאות הנפש. ניסיון רב כאח במחלקות הפסיכיאטריות בב"יח.

נייד
קליניקה
וואטסאפ
מייל

רשתות חברתיות

פייסבוק
יוטיוב
ספוטיפיי

נעים מאוד

שלום אני גיא אבני אח פסיכיאטרי מעל 20 שנה, ובשנים האחרונות מרצה באקדמיה, פסיכותרפיסט דינמי ופודקאסטר גאה בהשכלתי אני בעל תואר שני מאוניברסיטת תל אביב ולימודי פסיכותרפיה דינמית תלת שנתית מהטכניון.
במהות אני אדם אוהב ולומד את נפש האדם.
בתפישה שלי כל אחד מאיתנו יכול להיות במקום יותר טוב אם יתנו לו את ההזדמנות להגיע לשם וזה גם מה שמניע אותי אם ע"י טיפולים ,הרצאות,סדנאות וכמובן בפודקאסט – אי(של) שפיות.המומחיות שלי היא טיפול בבני 25+ אשר מתמודדים עם פרישה, פרידות, בדידות, חוסר מוטיבציה, חרדה, דיכאון וכיו"ב אובדן בחיים( לא רק מוות…) ובתחום השיפור העצמי (הן בתחום
האישי והן בתחום המשפחתי.תעסוקתי ועוד).
עבור טיפולים בקליניקה אזור המיקוד הינו צפון הארץ ועבור השירות מרחוק ניתן לקבל בזום או יום מרוכז הכולל בתוכו מספר פגישות ואז אגיע בעצמי וההרצאות אזור המיקוד יהיה כל הארץ.
 

לתיאום פגישת ייעוץ

מבוגרים ונוער

ניתן לטפל באמצעות זום מכל אזור בעולם, ללא הגבלת מיקום הטיפול
קליניקה תל אביב
טיפול באמצעות זום
קליניקה משגב

בעידן של היום, לא ניתן להפריד בין הלחץ והסטרס לעבודה, ואף להפך – הלחצים במקום העבודה עצומים, ומוסיפים למה שכל אחד מגיע איתו מהבית. כל מנהל, מנכ"ל, או בעל בית טוב יודע, שעובד מוטרד שלא בפוקוס, לא יכול למקסם את יכולתיו לטובת הארגון.

זיכרו, בוס נחמד מעניק לעובד מתנה חומרית שמעלה לו חיוך לרגע, מנהל טוב מעניק לעובד מתנה עם משמעות שתסייע לו בחיים ובעבודה עצמה, ויקבל ממנו חזרה ישירות בתוך החברה!

 1. ליווי אישי לעובדים ברחבי הארגון יום/יומיים בשבוע או אפילו בחודש, בהם אני מגיע, ועובדים יוכלו לפנות לעצמם מהלוז
 
2. זמן לטיפול אישי ישיר מולי ב-4 עיניים
3. טיפול ישיר מול עובד במשבר – בהמלצת מנהל
4. נוכחות פיזית בארגון צוות העובדים יתחבר ויראה בי חבר ושותף לעשייה שאותו יותר נוח לשתף בין היתר בשל התדירות בה אגיע, ובנוסף יוכלו לפגוש אותי לעיתים יותר קרובות.

הרצאות וסדנאות

BlaCk ShEEp

זה הלבן החדש

האם להיות BlaCk ShEEp זו גזירה משמיים או משקולת שבן האדם שם על עצמו? (ספויילר: גם וגם). היכן אתם מרגישים לא ראויים וכיצד זה משפיע על התוצאות שלכם בחיים, בעסק ובארגון?

היכולת לזהות את ה BlaCk ShEEp שבכם ולהפוך אותה ללבן החדש, לכבשה לבנה, הינה מקום להתפתחות אישית ופנים ארגונית.
כיצד עושים זאת?
גיא אבני, פסיכותרפיסט דינמי, פודקאסטר מצליח ואח פסיכיאטרי, יגלה לכם דרך סיפור חייו המרתק בו באירוע אחד, כמעט מוות אחד, מורדם ומונשם, הוא התעורר מחדש לחיים, וכיצד מ BlaCk ShEEp סדרתי עוד מילדותו, הצליח להפוך לכבשה הלבנה איתה הוא משנה לאנשים את חייהם, תמיד לטובה

להזמנת הרצאה

לחברות וארגונים

שתפו עם חברים

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

The Smartest BUSINESS Card Ever Made

FOR MORE INFORMATION

CARD

APPLI

ONLY FOR MOBILE