אימון אחד על אחד אימון און ליין סדנאות הרצאות

DSC_1053

גרשון ביים

מאמן אישי

"אני איש של אנשים. יש לי תשוקה עזה להוביל אנשים להגשים ולממש את עצמם"

נייד
וואטספ
מייל
משרד
ווייז

אני גרשון ביים- מאמן אישי להצלחה.

סא"ל במיל', בוגר יחידה מיוחדת בה למדתי שהכל בראש… מג"ד חי"ר במילואים.

"מדריך ניווטים" – מאמן אנשים לחיות את הייעוד שלהם ולחיות חיים משמעותיים ומספקים.

 

 

השירותים

אימון אחד על אחד

 תהליך אישי להתפתחות וצמיחה בחיים האישיים ובחיים המקצועיים. במסגרת האימון, תלמד להכיר את עצמך טוב יותר, תרכוש כלים ותיצור מפת דרכים לחיות את ייעודך ושליחותך בעולם.
 
האימון מתאים ל:
1. כל אחד שרוצה לחיות חיים משמעותיים, מספקים ואפקטיביים.
2. אנשים בצומת דרכים בהיבט התעסוקתי.
3. אנשים שחווים חוסר איזון בחיים.

סדנאות

-לחיות באפקטיביות

-ניהול עצמי

-שינוי הרגלים

-בניית תקציב כלכלי משפחתי

הרצאות

-מי אתה בוחר להיות? נווד או נווט?

-מטרה ללא תכנית פעולה -היא רק משאלה

-מי אחראי לאושר שלי?

סיום הכשרת מאמנים

סיום הכשרת מאמנים

מכתבי תודה

ע.נ מודיעין
גרשון המדהים!!! לפני מספר שנים היינו זקוקים לעזרה שלך. עזרת לבן שלי באהבה רבה. היית מודל לחיקוי אפילו יותר מדי טוב. בהתחלה לא ראיתי שינוי, אולם השינוי חלחל וחלחל עד שיום אחד זה פרץ. בזמן האימון היית איתי בקשר ועודדת ותמכת בתהליך. היית לי אוזן קשבת, הארת והערת בתקופה ממש מאתגרת. כל נער/ בחור שיגיע אליך ימצא את הדרך באמצעות השליחות שלך למצוא את דרכו. מודה לך על הכל. בהצלחה בהמשך.
גיא צפדיה
שמי גיא צפדיה, כיום קבלן רשום בענף הבניה וסטודנט להנדסת בניין שנה שלישית. את הזכות לטייטלים הנל שרכשתי אזקוף לשני אנשים. עדי אישתי שתחייה ולזכותו של גרשון ביים, אדם יקר. עברתי עם גרשון תהליך שבו הבנתי באיזה כיוון לבחור במסלול החיים בזכות הדרכה טובה והקשבה. גרשון בעצם גרם לי להבין שאני טוב במה שאני עושה ואין סיבה שלא אגשים את עצמי במסלול הנוכחי. היום אני מנהל עסק עצמאי מחזיק צוות עובדים ומבצע פרויקטים מאתגרים ומסובכים ברחבי הארץ, בביטחון מלא ובשאיפה לגדול ולצמוח. לפעמים אנחנו צריכים דחיפה קלה מהאדם הנכון בכדי להתעורר ולהעז. גרשון הוא הדמות שגרמה לי להבין זאת. ממליץ בחום!
ג.כ ראשון לציון
לפני כ 6 שנים הזמנתי את גרשון אלי הביתה להרצאה ל7 ילדים ( אחרי צבא ) . הבנים האלה ילדים טובים ..חלקם קרביים , סיימו צבא ויצאו לאזרחות מבולבלים ...חסרי מוטיבציה ..מה שאפיין אותם היה לישון עד השעות המאוחרות של היום ..ברים בלילה והמון סיגריות וטלפונים ניידים. גרשון הגיע אלי הביתה לשוחח איתם. לחבר אותם לעשיה מרצון . לבחירה מרצון . לעזור להם לצאת מהמיטה ולחפש משהו שיעשה להם טוב. שידליק אותם לעשיה ... הקשר הישיר והאישי שגרשון יצר איתם .הדיבור מהלב שלו אל הלב שלהם .החיוך שעלה על פניהם ...הפתיחות שלהם אליו . שמחתי שביקשתי ממנו לדבר איתם . ככה ערב אחד ארוך מאד שהדליק להם אור בעיניים. היום כולם עובדים ולומדים ( חלקם נשואים ) ובעיקר שומרים על עצמם ביחד. מן חבורה שכזו שתומכת ומחבקת.
צ.ל ירושלים
גרשון ביים, מפקד כריזמטי, מנטור לחיים ומאמן אישי שבכל שיחה איתו למדים משהו חדש. גרשון מדבר בגובה העיניים ומביא אותך לתובנות חדשות על עצמך ועל החיים.
א.ר ירושלים
גרשון הוא מאמן יוצא דופן, מנהיג מבריק שגורם לדברים לקרות. השיחות עם גרשון נתנו לי את מה שהייתי צריכה- ביטחון וכוח להשיג מטרות שלא נחשבו אפשריות. ממליצה בחום!

מי אתה בוחר להיות? נווד? או נווט?

לכל אחד מאיתנו יש מסלול שהוא צריך לעבור, שליחות שהוא צריך למלא.

השאלה היא אם אנחנו זורמים עם החיים כמו נוודים? או שאנחנו לוקחים אחריות, מבררים מה תפקידנו, מגדירים חזון ומנווטים את עצמנו להגשמתו?

לתיאום פגישה

מלאו את הפרטים
שתפו את כרטיס הביקור החכם שלי
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
תמיד לשירותכם.