עדי ארד

מייסד ובעלים

פייסבוק
נייד
מייל
אתר הבית
צור קשר
ביקורות

נעים מאוד

שמי עדי ארד,

יזם ומשקיע עצמאי בשוק הנדל"ן בארה"ב.

כמו כן, אני בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול, סיימתי את לימודי כהנדסאי בניין, בעל רקע עצום בתחום הבניה והשיפוצים ואני מלווה משקיעים ברכישת נכסים מניבים בארה"ב, החל משלב ההחלטה על המהלך ועד לרגע שהם הופכים להיות הבעלים הרשומים של הנכס . את תחום הנדל"ן בארה"ב למדתי באופן עצמאי, על ידי קריאת חומרים, חקירת השוק וכיו"ב וכמו כן, השתתפתי בקורסים וסדנאות בתחום.

כל התחלה מהווה אתגר, הצעד הראשון, היום הראשון בבית הספר, היום הראשון בצבא, באוניברסיטה… אבל אני יכול לספר לכם שבכל הקשור להשקעות בבתים בארצות הברית ההתחלה המאתגרת מלווה, לפחות כך היה אצלי, ברגשות ותחושות מעצימות: גאווה, סיפוק, תחושת הצלחה, גם חשש… כן, מוטיבציה ושאיפה קדימה ותחושה אחת, עמוקה ומזוקקת, שאם מעיזים, השמיים הם הגבול! אין ספק שרכישת הבית הראשון בארה"ב הייתה עבורי אחת החוויות המרגשות בחיי!
 

לפני 13 שנים קיבלתי את רישיון הטיס הפרטי שלי. לאחר עשרות שעות טיסה, 7 מבחני תאוריה ומבחן אחד מעשי… מבחן אחד בתנאי מזג אוויר קשים, עם רוחות חזקות, אבל גם עם הרבה נחישות וקור רוח וכן… גם חשש, אותו חשש שנמצא איתי תמיד, החשש מכשלון, את אותו המבחן עברתי לאחר שהייתי צריך להנחית את המטוס 7 פעמים, תוך הקפדה על הנהלים המחמירים ביותר, עם רוחות שמשנות כיוון ויכולות בשנייה "לזרוק" את המטוס אל מחוץ למסלול! נלחמתי, האמנתי בעצמי ועברתי את המבחן בגאווה גדולה! כך אני רואה זאת בכל תחום בחיינו, ככל שנעיז יותר, כך קצירת הפירות תהיה מתוקה יותר עבורנו. לשם בדיוק אני רוצה לקחת אתכם, אני רוצה לקחת אתכם למסע שבסופו תהפכו למשקיעי נדל"ן מלאי גאווה בארה"ב, משקיעים שמקפידים על "הנהלים" המחמירים ביותר, שמתמודדים בנחישות וקור רוח גם אם יש "רוחות" מציקות ושבסוף קוצרים את הפירות בגאווה גדולה! לכן אני פה, כדי להנגיש לכם את עולם הנדל"ן, כדי לתת לכם את היכולת והכלים להפוך ליזמים שתמיד רציתם להיות, אני משקיע אנרגיות וזמן יקרים בפרוייקט הזה שנקרא FLIPPER ומחוייב לכל מי שיהיה מחוייב לעצמו להצליח בתחום!
 

אני נשוי ואב ל – 2 בנות. מעבר לטייס, אני גם מאוד אוהב לרכב על אופנועים, אולם בשנים האחרונות זנחתי את התחביב, כיוון שהמעמד מחייב…
אני מתגורר עם משפחתי במושב במרכז הארץ. 

המלצות

סיור בנכסים

Previous slide
Next slide


אני רוצה להזמין אתכם לחוויה המעצימה הזו, לחוש את תחושת ההצלחה שתבוא אחריה, אני רוצה להזמין אתכם לקבוע איתי פגישה כצעד הראשון שלכם להפוך למשקיעי נדל"ן מצליחים בארה"ב!

לתיאום פגישת ייעוץ

שתפו עם חברים

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp
להזמנת כרטיס ביקור דיגיטלי

מיתוג עסקים