מייסד ובעלים

נתי אבן צור

"החזון שלנו הוא ליצור סביבות מגורים ייחודיות ולשתף פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים על מנת לשפר את איכות החיים האישית והקולקטיבית של לקוחותינו"
כתבות
פייסבוק
אתר
אינסטגרם
נייד
נווט
וואטסאפ
מייל
נתי אבן צור
נגריית אבן צור

נגריית אבן צור שואפת ליצור עבור לקוחותיה סביבות מגורים מרגשות, הנותנות מענה לצרכיהם הפרקטיים ומבססות סטנדרטים חדשים באסתטיקה ומקוריות. אבן צור משתמשת במתודולוגיות חדשניות ובטכנולוגיות ציפוי, צירים, נגרות וייצור חדשניות, תוך הישענות על הניסיון והידע הרב שלה, העוברים מדור לדור

אבן צור נוסדה בשנת 1980 על ידי דוד אבן צור, שהחל לעסוק בנגרות בגיל 13. הנגרייה של דוד החלה להתמקצע במהירות בייצור רהיטים מגוון ללקוחות פרטיים ומסחריים, כמו גם לאדריכלים ומעצבי פנים. אבן צור מנוהלת כיום על ידי נתי אבן צור, בנו של דוד, שחזר לכריעה הישנה שלו לאחר קריירה בהיי-טק. מאז לקח את המושכות לידיים, יישר נתי את נגריית אבן צור עם שיטות המאה ה-21, תוך אכיפת הערך המרכזי שלה: נגרות איכותית – ועוד קצת אפילו.

נגריית צור שואפת ליצור קשר חם ואישי עם לקוחותיה. חיבור זה מוביל למוצרים טובים יותר, תשומת לב מוגברת לפרטים, זמני אספקה ​​קצרים יותר, אבטחת איכות מחמירה וזיהוי צרכי לקוח נסתרים. אלו ועוד הם אבני היסוד של עסק ייחודי שמתעלה מעל כל הציפיות, והופך כל פרויקט ממצליח ליוצא דופן.

מן התקשורת

לתיאום פגישה

שיתוף

Facebook
WhatsApp
Email
LinkedIn

The Smartest BUSINESS Card Ever Made

FOR MORE INFORMATION

CARD

APPLI

ONLY FOR MOBILE