ארז שירי

עיצוב שיער

 בעל וותק של 12 שנה בתחום עיצוב השיער.
מתמחה בהחלקות, תוספות שיער, שיקום השיער, תספורות נשים וגברים, צבעים, גוונים ועוד…
מייל למספרה
נייד ארז
וואטסאפ ארז
טלפון מספרה
הוסף לאנשי קשר
סרטונים
נווט אלינו
המספרה באינסטגרם
המספרה בפייסבוק

גלריית עבודות

מילים חמות

חיפשתי הרבה זמן ספר באשקלון ואחרי תלאות אצל ספרים אחרים מצאתי את ארז. ארז מבחינתי הוא ה-ספר גם בשבילי מבחינת צבע תספורת פן ותסרוקות -אני יוצאת תמיד מושלם וגם עם עידו, ילד מיוחד שקשה לו הסיטואציה של להסתפר וארז פשוט אדם סבלני וסובלני ומדהים איך הוא מצליח לספר אותו. תודה
‏עינבר שוחט‏
יש לי קטע עם השיער שלי- קשה לי להסתפר, לצבוע ואפילו לאסוף אותו לקוקו ליותר מידי זמן. כשפגשתי את ארז בפעם הראשונה הוא קיבל אותי בחיוך ארז הסביר לי במפורט מה התהליך, מה הדרישות והציפיות ממני כלקוחה וממנו כספר-אומן! הגעתי ליום המיוחל וגיליתי שזאת לא סתם עבודה ונגמר אלא ממש יום פינוק! ארז דאג להכל שיהיה באווירה נעימה ורגועה, הסביר לי בסבלנות על כל שאלה שהייתה לי ושיתף אותי בכל התהליך. האדיבות, הסבלנות ובעיקר המקצועיות גרמו לי להחליט שארז יהיה היחיד שמהיום נוגע לי בשיער! העבודה יצאה מושלם ואני כל כך מרוצה ומתלהבת!
‏‎Rotem Mor Israel‎‏ ‏‏
אחרי הרבה ספרים במהלך השנים מצאתי את הספר שלי... ספר בחסד עליון בעל ידי זהב אך יותר חשוב מכך אדם נפלא וסבלני ובמחירים שווים לכל כיס!!!!
‏‎Almog Mishali‎‏
אחרי הרבה ספרים במהלך השנים מצאתי את הספר שלי... ספר בחסד עליון בעל ידי זהב אך יותר חשוב מכך אדם נפלא וסבלני ובמחירים שווים לכל כיס!!!!
‏‎Almog Mishali‎‏
הקודם
הבא

מעוניינים לתאם תור?

מלאו את פרטיכם

ימים  א, ג, ד, ה

 10:00-19:00

 

יום ב

10:00-16:00

 

יום ו

9:00-14:00

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
להזמנת כרטיס ביקור דיגיטלי

מיתוג עסקים