משרד עורכי דין

למשפט פלילי ותעבורתי

דרור שלום

עו"ד דרור שלום צבר נסיון של 18 שנה במשטרת ישראל, לאחר שעבד שנים רבות במגוון תפקידים בין היתר, תובע משטרתי, קצין חקירות בתחנת נתניה ובתחנת כפר סבא, קצין חקירות בתחנות רמלה ולוד ושימש כארבע שנים בתפקיד יועץ משפטי של מרחב שרון.

שמירה בנייד

וואטסאפ

מייל

פגישה

אתר

נייד

משרד

נווט

פייסבוק

יוטיוב

עו"ד שלום

פועל במקצועיות, נאמנות ובנחישות למען לקוחותיו ולקידום האינטרסים שלהם. עו"ד דרור שלום מאמין שכל אדם זכאי ליצוג הולם וראוי ללא פשרות. במסגרת עבודתו רבת השנים עסק עו"ד דרור בפרשיות שונות ומרכזיות שחלקן לא פורסמו ונעלמו מעיני הציבור.

אלימות במשפחה

דיני תעבורה

נהיגה בשיכרות

פלילי

עבריינות נוער

ליווי ויעוץ בהליך חקירה

מחיקת כתב אישום

עבירות סמים

דיני תעבורה

מילים חמות

"אני שמחה לתת עדות על היושרה והמקצועיות של עו"ד דרור שלום. דרור ליווה אותי באחת התקופות הקשות והרעות בחיי. מעולם לא קיבלתי ממנו הבטחה שלא יכל לעמוד בה ולקיימה. אני רוצה בהזדמנות זו להודות לו על המסירות, הייעוץ המעולה שקיבלתי וגם על היחס והאוזן הקשבת בזמנים הקשים. תודה על הטיפול המקצועי ועל סיום המאבק בדרך הצדק!"
"הגעתי לעו"ד דרור שלום דרך האינטרנט בעקבות המלצות שקיבלתי. לשמחתי ההמלצות התאמתו וגיליתי שזכיתי בעורך דין מהשורה הראשונה, לא פחות! מקצועי מאוד, אדיב, בקיא בכל הנושאים שהצגתי בפניו. תמיד זמין בעת הצורך וסבלני לענות על שאלות שבשבילו הן ברורות, אבל בשביל הלקוח הן בגדר אי וודאות. הפתרון והמענה שקיבלתי היו מעל ומעבר לציפיות שלי. תודה דרור!"
"דרור היקר, זאת הזדמנות נהדרת להודות לך על העזרה, הייעוץ הלווי המסור. המקצועיות של עו"ד אולי יכולה להיות מובנת מאליה (גם זה לא תמיד) כי זה המקצוע והתפקיד שלו, אבל ממש לא מובן היחס, השירותיות והאכפתיות. הרגשתי אבוד ואתה ממש הצלחת להציל אותי. הוכחת (פעם נוספת) כי שמך הטוב שהולך לפניך ראוי לכך. תודה רבה."
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שיתוף

להזמנת כרטיס ביקור