אביבית בן הרוש

משרד אדריכלות  ועיצוב פנים

 דירות | בתים פרטיים | בתי עסק

וואטסאפ
נייד
מייל
ווייז
אינסטגרם
פייסבוק
שמירה

"אני מאמינה בתכנון חוויתי ותחושתי תוך התאמה אישית ללקוח, שילוב של חזון תכנוני ועיצוב חדשני, המתורגמים ביצירתיות ובתשומת לב רבה לפרטים הקטנים. התוצאה הסופית משקפת בגאווה את חלומם של לקוחותינו."

משרדנו מעניק יחס אישי ומקצועי , הכולל ליווי צמוד של הלקוח בכל החלטה במהלך התהליך, החל מהחזון של הלקוח ועד גמר הבניה.

יצירה בלתי פוסקת ויצירת כלי עבודה חדשים המגדירים מחדש את האסתטיקה התכנונית והעיצובית.

 

אודות המשרד

אדריכלות

השילוב בין אדריכלות לעיצוב פנים 

שילוב זה נותן ללקוח את השירות המקצועי ביותר. התכנון האדריכלי נעשה תוך כדי התחשבות בעיצוב פנים כבר מרגע הסקיצה הראשונה שמגיעה ללקוח, השילוב יוצר הרמוניה מושלמת בחלל המתוכנן העונה על הצרכים של הלקוח.

 עיצוב פנים

בעולם המודרני חשוב מאוד להיות מעודכנים בטכנולוגיות חדשות, חומרים חדשים והבנה. המשרד עובד בתוכנות שרטוט ותלת ממד מהחדישות והמתקדמות בתחום, המאפשרת ללקוח לחוות את תחושת החלל באמצעות מבטים תלת ממדיים כבר בשלב התכנון הראשוני.

מילים חמות

אביבית יקרה, בזכותך הגשמנו חלום! הליווי הצמוד ,הנאמנות שלך לנו ולמקצוע יצרה את יצירת המופת הזו. הבית רך, מפנק ומקום שרוצים לחזור אליו . תודה מקרב לב, נמשיך ונשבח אותך בכל מקום.
אביבית , הפכת להיות חלק בלתי נפרד מאיתנו . תקופה מדהימה של יצירתיות והתפתחות לצד אשת מקצוע בחסד עליון. אוהבים,משפחת יקים.
אביבית המדהימה תודה לך על ליווי מההתחלה ועד סוף הפרוייקט להקמת העסק מחדש. רעיונות והצעות הן מבחינה פרקטית והן מבחינה כלכלית. התאמת את עצמך לצרכים האישיים שלי ושל לקוחותיי. אין ספק שאת היית בחירה מעולה. וברור שאפנה אלייך גם בפרוייקט הבא. אורלי שחר "קסם היופי"

לתיאום פגישה

גלריית עבודות

שתפו עם חברים

Facebook
WhatsApp
להזמנת כרטיס ביקור דיגיטלי

מיתוג עסקים