ד"ר לריסה פייבל

האמנות שבאסתטיקת הפנים

חיוג

וואטסאפ

הגעה

נייד

פייסבוק

אינסטגרם

שמירה 

אתר

ד"ר לריסה פייבל

אמנית פיסול הפנים

רופאת שיניים מומחית

מדריכת רופאים ומרצה

ד"ר פייבל עוסקת ברפואה אסתטית ופיסול הפנים בשיטה ייחודית ובלעדית ומהרופאות הבודדות בישראל בעלת שתי הסמכות בתחום האסתטיקה של הפנים.

"אהבתי הגדולה לאסתטיקה הובילה אותי לחקור, ללמוד ולהתפתח בתחום הרפואה האסתטית. מדי יום אני מעניקה למטופליי באהבה ובתחושת שליחות רבה את המראה שתמיד חלמו עליו."

לקוחותינו כותבים

עכשיו זה הזמן שלך להגשים חלום ללא ניתוח

לתיאום תור

שתפו עם חברים

הדרכות לרופאים

ד"ר פייבל מדריכה רופאים ומעבירה הרצאות מקצועיות בתחום הרפואה האסתטית בישראל

מיועד לרופאים בלבד !

להרשמה

The Smartest BUSINESS Card Ever Made

FOR MORE INFORMATION

CARD

APPLI

ONLY FOR MOBILE

הזרקות בוטוקס במזרק JUVAPEN

הבוטוקס הוא חומר שמתפשט באופן מקומי בשרירים בעור ופועל על הפרעת פעילות השרירים באזור הטיפול. בעזרת הזרקת הבוטוקס, ניתן להפחית את מתיחת השרירים העורפיים שבפנים, המסומנים כקמטים דינמיים, שגורמים להתייצבות קמטים עמוקים כאשר אנחנו משתמשים בשריטות פנים.

המזרק JUVAPEN הוא אחד מהמזרקים המובילים והחדשניים ביותר המשמש להזרקת הבוטוקס לעור באופן אופטימלי. התהליך כולל את השלבים הבאים:

 1. ייעוד הטיפול: בהתאם לתסמין הקוסמטי הדורש טיפול.

 2. ייעוד כמות הבוטוקס: ד"ר פייבל תקבע את הכמות המתאימה של בוטוקס הנדרשת לטיפול בהתאם לאזור המטופל ולצורך התוצאה הרצויה.

 3. הזרקה: בעזרת המזרק JUVAPEN, ד"ר פייבל תבצע את הטיפול אל תוך שכבת העור העליונה באזור המטופל בעזרת חציצה דקה ומדויקת. תהליך הזריקה יעשה בהתאם לנקודות המרכזיות ולכיוון הטיפול.

 4. אחריות: לאחר הטיפול, חשוב לעקוב אחרי ההנחיות הרופאה ולשמור על תוצאות הטיפול. תוך זמן קצר, המטופל יתחיל לראות הקלה בקמטים וקמטוטים באזור הטיפול, והתוצאה המלאה תתבטא במשך כמה ימים או שבועות.

הזרקות בוטוקס בעזרת מזרק

טיפולים אסתתיים באמצעות חומצה היאלרונית היא פרוצדורה קוסמטית שמטרתה לשפר את מראה העור ולטפח את המראה הכללי של העור.

חומצה היאלרונית היא אחד מהמרכיבים הפעילים הנפוצים בטיפולים אסתתיים ונמצאת בשונים מהם סוגים. השיטה הפופולרית ביותר שבה משתמשים בחומצה היא טיפול בחומצה היאלורונית.

החומצה היאלורונית היא סוג של חומר מילוי המצוי גם באופן טבעי בגוף האדם. היא מופקת באופן סינתטי ונמצאת בצורה של ג'ל שקוע בעור באמצעות מסרקים או מחטים דקות.

הטיפול בחומצה היאלורונית מתבצע בצורה מקומית ונמשך כמה דקות עד שעה אחת בהתאם לטיפוח הנדרש.

המטרה העיקרית של טיפול בחומצה היאלורונית היא למלא את החללים והקמטוטים בעור ולהעניק לו מראה מחודש ומלא. הטיפול מתאים בעיקר לטיפול בקמטוטים קמים, שקיות תחת העיניים, קמטוטים באזור הפה, שדרוג של שפתיים דקות, ושפתיים מרובעות. ניתן גם להשתמש בחומצה היאלורונית למילוי הקמטוטים בעור הפנים, הצוואר, והידיים.

על מנת לקבוע את הטיפול המתאים ביותר עבורך, יש להתייעץ עם מומחה רופא או מומחה קוסמטיקאי המבין בטיפולים אסתתיים ויכול להעריך את צרכיך ולהמליץ על הטיפול המתאים ביותר עבורך.

יש לקחת בחשבון כי טיפולים בחומצה היאלורונית עשויים להיות מחייבים ויש לפעמים תוצאות זמניות ונדרש טיפול חוזר.

הטיפול ב-Sculptra

קמטים, קמטוטים ואיבוד עור נפח בפנים. הטיפול ב-Sculptra נמשך במשך מספר חודשים ומבוצע בסדרת טיפולים מרובים בזמן התהליך.

הסבר על טיפול ב-Sculptra:

 1. יעילות: Sculptra עבור ביקורות חיוביות רבות עבור הטיפול בפגמים קמטוטים ואיבוד עור נפח בפנים. הוא משמש לשיפור תמיכת הקולגן בעור ומסייע בשיפור המראה הכללי של הפנים.

 2. תהליך הטיפול: טיפול ב-Sculptra מתבצע על ידי ד"ר פייבל. במהלך הטיפול, החומר מועבר לעור באמצעות מסרקים או מחטים דקים. המרכיב הפעיל ב-Sculptra, Poly-L-lactic acid, מגביר את יציבות הקולגן בעור ומעודד את התפשטותו בזמן.

 3. מספר טיפולים: טיפול ב-Sculptra דורש מספר טיפולים מחוזקים כדי להשיג את התוצאות הרצויות. בדרך כלל, מומלץ לבצע בין 2 ל-4 טיפולים בפרק זמן של מספר שבועות עד מספר חודשים. המרווח בין הטיפולים מאפשר לגוף להתאושש ולייצר קולגן חדש בעור.

 4. תוצאות ותפוקה: תוצאות הטיפול ב-Sculptra נראות במהלך תהליך הטיפוח ומתבצעות באופן הדרגתי. יש לקחת בחשבון שהתוצאות עשויות להתעצל או לאחרוג עם הזמן, וכי נדרשת תחזוקה עם טיפולים נוספים על מנת לשמר את התוצאות לאורך זמן.

 5. אפשריות לאחר הטיפול: לאחר הטיפול ב-Sculptra, עשויים להתפתח תופעות לוואי קלות כמו אדמומיות, עקיצות או נפיחות באזור הטיפול. ניתן להמשיך בשגרת היומיום עם טיפוח קל באזורי הטיפוח ולהימנע מפעילויות פיזיות אינטנסיביות במהלך השעות הראשונות לאחר הטיפול.

 

הטיפול ברדיאס

טיפול אסתתי רדיאס הוא פעולה קוסמטית שבה נעשה שילוב של פעולות המבוצעות באמצעות רדיאציה, כגון שמירה על צורת הפנים, שיפור טקסטורת העור, הבהרת כתמים וכו'. הטיפול מבוצע באמצעות מכונה שמשדרת קרני רדיו תת-אדים אלקטרומגנטיים לתוך שכבות העור, מאפשר עיבוד עור מכל הצדדים, מספק תוצאות מיידיות ואפקט דינמי בניתור התא והגרון הנטוש, החלמה מוחלטת של השכבות תוך שמירה על התא החי הסביבתי.

טיפול אסתתי רדיאס נעשה בצורה דרוכה וללא חיתוך, והוא פופולרי ביישוב בשל התוצאות החיוביות שהוא מספק. הטיפול מותאם למגוון צרכים עוריים ויכול לטפל בקמטוטים, קמטים עמוקים, קמטוטים בסביבת העיניים, כתמים בעור הפנים, קמטוטים בצוואר ובידיים, חלקות עור, סימני מתיחה וכו'.

במהלך הטיפול, המכונה משתמשת בזרמים חשמליים מוגברים לתוך העור. הזרמים החשמליים הופכים לחום בעור, מה שגורם להפרעה בסדר התאים בשכבות העור התת-חידתיות והאיברים העומדים מתחת לעור, ולכן הם חיוניים למטרות רפורמטיביות. בנוסף, הטיפול גורם להגברת החלמה טבעית ומעורר את תהליכי החידוש תאי העור והסיבולת.

הטיפול ב Profhilo

Profhilo הוא טיפול קוסמטי מתקדם שמשמש לשיפור והחלקת העור. זהו טיפול בטכניקת הפילינג, המבוססת על זרימת הילול טבעית בגוף, שמתקדמת בשיפור ההתחדשות התאית וההגנה העצמית של העור.

הנוסחה הייחודית של Profhilo מכילה חומר פעיל בשם היאלורוניק חומצה (HA). היאלורוניק חומצה היא חומר טבעי הנמצא בעור האדם ומצויה ברמה גבוהה בעור הצעיר. בעקבות ההזדקנות והגורמים החיצוניים, כמו חשיפה לשמש ולזיהום, רמת היאלורוניק חומצה יורדת. Profhilo מבוסס על ייצור HA קרוס-טינקט שבו הגזימו את המשקל המולקולרי של היאלורוניק חומצה כדי לספק לו את היכולת לשפר את עור הפנים והגוף.

טיפול Profhilo מתבצע באמצעות מספר מקבצים ממוקמים במפרק העור התת-עורי. המספרים מורכבים ממרכיב היאלורוניק חומצה ברמה גבוהה, שמפיקים את הזרימה היאלורונית. זרימה זו מספקת לעור לחות ורכות, מעניקה לו מראה צעיר ומחליק ומסייעת לשיפור מראה עור הפנים והגוף.

Profhilo הוא טיפול פשוט ויעיל, הנעשה בדרך כלל בשתי טיפות של חומר היאלורוניק חומצה בכל שלב של הטיפול, במרווח של כשבועיים. אין צורך במסופר טיפולים ארוכים או בהשלמות מרובות. הטיפול נחשב ליעיל במיוחד לטיפוח עור פנים יבש, מקמט או מפותל

טיפול SKIN BOOSTER

טיפול סקין בוסטר (Skin Booster) הוא טיפול קוסמטי שמיועד לשדרג את מראה העור ולשפר את מרקמו ותחושתו. הטיפול מבוצע באמצעות מזרן המכיל חומר קוסמטי מיוחד המורכב מחומרים לחות, חומצות היאלורונית ומזונות אחרים שמטמיעים אותם בעור.

טיפול סקין בוסטר (Skin Booster) הוא טיפול קוסמטי שמיועד לשדרג את מראה העור ולשפר את מרקמו ותחושתו. הטיפול מבוצע באמצעות מזרק המכיל חומר קוסמטי מיוחד המורכב מחומרים לחות, חומצות היאלורונית ומזונות אחרים שמטמיעים אותם בעור.

הטיפול בסקין בוסטר מתבצע באמצעות פיקוד עורקים על ידי מומחה רפואה קוסמטית. החומר הקוסמטי מוזרן באמצעות מחוג דק בעור הפנים או הגוף באזורים המבוקשים לשדרג או לשפר את מראה העור. פעולת הטיפוח הטומנת חומרים לחות בשכבת העור העליונה ומעניקה לעור לחות ומראה ממוצע משודרג.

הטיפול בסקין בוסטר מיועד לשפר את מרקמו של העור, להפחית קמטים דקים, להעניק לחות, וליצור מראה עור חלק, רענן ומתוח. החומרים הקוסמטיים שמוזרנים לעור מעודדים את ייצור הקולגן והאלסטין בעור, המסייעים בהחזרת מרקם העור ובהחלקתו.

יתרונות הטיפול בסקין בוסטר כוללים:

 1. הענקת לחות: החומרים הלחות שנמצאים בטיפול מסייעים לשמור על לחות העור ולמנוע יובש.

 2. שיפור מרקם העור: הטיפול מסייע בשיפור מרקם העור על ידי ייצור קולגן ואלסטין, המשפרים את מרקם העור ומעניקים לו מרקם חלק ומתוח.

 3. מילוי קמטים דקים: הטיפול עשוי להפחית את מראה הקמטים הדקים בעור ולהקנות לו מראה ממוצע משופר.

 4. פיזור פיגמנטציה: הטיפול יכול לעזור לפזר או להפחית פיגמנטציה חומה או כתמים בעור.

 5. זמן התאוששות מהיר: הטיפול בסקין בוסטר אינו כולל ניתוח ולכן זמן התאוששות מהיר יחסית.

 

טיפול PRP

PRP הוא ראשי תיבות של "פידבק חיובי, רגיעה, פידבק חוזר" (Positive Reinforcement, Relaxation, Positive Reinforcement), המהווה שיטת טיפול שמשמשת לטיפוח התנהגות תקנית ולטיפוח מערכתית בילדים ובמבוגרים.

טיפול PRP משתמש במערכת פרסים חיובית כדי לשנות תנהגות לא רצויה ולעודד תנהגות רצויה.

הנה הסבר על כל אחת מהשלבים השלושה של הטיפול PRP:

 1. פידבק חיובי (Positive Reinforcement): בשלב זה, משתמשים בפידבק חיובי כדי לשפר תנהגות רצויה. זה עשוי לכלול שימוש במערכת פרסים, כגון מילים חיוביות, מחמאות, אישורים או מתנות קטנות, כל פעם שהתלמיד מראה את התנהגות הרצויה. הפידבק החיובי מחזק את התנהגות הרצויה ומעודד את התלמיד להמשיך בדרך הנכונה.

 2. רגיעה (Relaxation): רגיעה הוא שלב שבו מטפחים כלים וטכניקות רגיעה כדי לעזור לתלמיד להתמודד עם רגשות של עצבות, חרדה או רגישות מוגברת. זה עשוי לכלול תרגול נשימה מנומסת, תרגול שלחי ופרוגרסיבי, תרגול פוקוס וקשר לחושי וטכניקות רגיעה נוספות. יעילות הטכניקות משתנה מאדם לאדם, ולכן יש למצוא את הטכניקות שעובדות הכי טוב עבור התלמיד המסוים.

 3. פידבק חוזר (Positive Reinforcement): בשלב זה, משתמשים בפידבק חוזר כדי לחזק ולחפש את התנהגות הרצויה שנרכשה. הפידבק החוזר כולל הערכת התקדמות התלמיד, מחמאות והפרסת פרסים לתנהגות רצויה שנתפסה בשיפור. זה עוזר לתלמיד להבין שהתנהגות הרצויה היא מבוקשת ומקנה תוצאות חיוביות.

טיפול PRP מתבצע באופן סדרתי ונשאר על פי סדר השלבים המתאימים והמקבילים לתהליך החינוכי. זה עשוי להיעשות בהתאם למערכת זמנים מוגדרת, בהשתתפות מורים, הורים ומקצוענים נוספים שמשתתפים בתהליך.

חוטי מזו

טיפול אסתתי בחוטי מזו, הידוע גם בשם "פילינג בחוטים" או "הסרת שיער בחוטים", הוא טיפול קוסמטי שנמשך מאות שנים ומקורו במסורת ההידועה בשם "תראפיה". הטיפול מתבצע בעזרת חוטים דקים כדי להסיר שיער מיותר מהפנים או מאזורים אחרים בגוף.

התהליך מתחיל על ידי קיפול של חוט דק בצורת צלב, המתפרק ומתסרבב על העור ועל השערה המיועדת להסרה. באמצעות תנועות תחתונות של החוט, פיסות השערה נתפשות ונסחפות משורשיהן.

טיפול אסתתי בחוטי מזו מתאים להסרת שיער באזורים רגישים כמו הגב, הפנים (כולל הקרקפת), הקרסולים והשפתיים. יתרון הטיפול הוא שהוא אינו גורם לגירוי או לאדמומיות מוגזמת בעור, ולכן מתאים גם לאנשים עם עור רגיש.

טיפול אסתתי בחוטי מזו מצוין גם במקרים של שיער עדין או בלילה, שאין תוכנית לייזר שיכולה לטפל בו. בנוסף, הטיפול מסייע בהסרת תאי עור מתים והפקת פנים יותר חלקות וזוהרות.