שי סלם

SHAI SALEM

בעלים

איתור ותיקון פיצוצי צנרת החלפת צנרת מים וביוב שיפוץ חדרי אמבטיה הגברת לחץ מים פתיחת כל סוגי הסתימות החלפת ברזים וכלים סניטרים שטיפת קווים בלחץ גבוה פתרונות לכל נזקי המים איתור נזילות במכשור מתקדם איתור ע"י מצלמה תרמית

חברת א.ש שירותי אינסטלציה

נותנת שירות מזה 30 שנה. מתמחה בכל סוגי עבודות האינסטלציה, מפתיחת סתימה ועד החלפת צנרת כללית, תוך מתן דגש על שביעות רצון הלקוח.
תיקון צנרת בכל מקום אפשרי, בבית או בעסק, קומות או קרקע. עובדים עם המכשור המתקדם ביותר, ליווי אישי לאורך כל העבודה. שירות אדיב, מקצועי ואמין ביותר. אחריות על כל עבודה, עמידה בלוח זמנים. מחירים נוחים לכל כיס.
איתור ע"י מצלמה תרמית .
מאות לקוחות כבר מרוצים!

נייד
וואטסאפ
מייל
דרגו אותנו
ביקורות ברשת
פייסבוק

מילים חמות 

שי הגיע עשה בדיקה יסודית עם המכשור שברשותו כולל מצלמה טרמית. לבסוף נראה שמדובר בנזילה מגומיית איטום מברז של מכונת הכביסה. המים חלחלו תקופה וכעת אין צורך להרים ריצוף אלא לאפשר לזמן לייבש את הקיר ולעשות תיקון צבע עם חומר מיוחד עג הגבס אצלנו ואצל השכן. ממתינה לדוח מפורט שלו כולל תמונות לטובת חברת הביטוח. הגיע בזמן שאמר, אדיב, מקצוען ומחיר סביר לביצוע הבדיקות שבוצעו
שי הגיע בתוך זמן קצר מהרגע שחייגתי אליו ופתר את הבעיה בזריזות. הוא בחור ישר ואמין ושירותי מאוד. ישר כוח
פגשתי איש מקצוע מדהים, מיד איתר את הבעיה, נתן שירות מעולה, יחסי אנוש מהטובים, תודה על שירות אמין
פגשתי איש מקצוע מדהים, מיד איתר את הבעיה, נתן שירות מעולה, יחסי אנוש מהטובים, תודה על שירות אמין
מקצועי, יכולת שירות לקוחות נהדרת, הסביר לי הכל, הגיע בזמן, תקשורת מידית בנייד
מקצועי, יכולת שירות לקוחות נהדרת, הסביר לי הכל, הגיע בזמן, תקשורת מידית בנייד

מחירון

השירותים שלנו

המחיר מתייחס לפתיחת סתימה בסיסית בגישה נוחה. המחיר אינו כולל פתיחת סתימה בקו הביוב הראשי או פירוק אסלה.

מחיר ממוצע₪350

ברוב המקרים סתימה באסלה נגרמת כתוצאה מהתנהלות לא נכונה שלנו, הכוללת השלכת מגבונים לחים, תחבושות היגייניות ועוד. במידה ומדובר בסתימה לא מורכבת במיוחד, האינסטלטור יוכל לפתוח אותה באמצעות קפיץ ידני או חשמלי דרך האסלה עצמה. במידה ומדובר בסתימה עמוקה, הוא יצטרך לפתוח אותה דרך פתח הניקוז של הביוב (קופסת הביקורת).

 

 

המחיר מתייחס לפתיחת סתימה בסיסית בגישה נוחה ואינו כולל פתיחת סתימה בקו הביוב הראשי.

מחיר ממוצע₪350
 

בחלק מהמקרים, סתימה בכיור נגרמת כתוצאה מהצטברות שיער, חול ושומן בסיפון שנמצא מתחת לכיור. במקרים מורכבים יותר, מוקד הסתימה יהיה בצנרת הביוב שאליה מתנקזים מי הכיור. במצב כזה, האינסלטור יצטרך לפתוח את הסתימה דרך נקודת הביקורת באמצעות ספירלה חשמלית.

המחיר מתייחס לפתיחת סתימה בסיסית ואינו כולל פתיחת סתימה בקו הביוב הראשי.

מחיר ממוצע₪350

ברוב המקרים, סתימה באמבטיה או במקלחון נגרמת כתוצאה מהצטברות של שיער, חול ושומן של סבון בעומק צנרת הניקוז. במידה ומדובר במקלחון, האינסטלטור יפתח את התסימה דרך פתח הניקוז שבתוך המקלחון. במידה ומדובר באמבטיה, הוא יפתח את התסימה דרך נקודת ביקורת נפרדת.

המחיר מתייחס להחלפת גומיות אטם או לחיזוק ברז רופף.

מחיר ממוצע₪325
 

נזילה מהברז מתרשת בדרך כלל בברזים ישנים, במקרים בהם מדובר בברז רופף או בכזה שגומיות האטם שלו כבר התבלו, התייבשו ונסדקו. במצב כזה, ההמלצה שלנו עבורכם היא לשקול להחליף את הברז, ולא להשקיע כסף בתיקון שלו.

המחיר אינו כולל החלפת מנגנון הדחה. המידה ויש לכם ניאגרה סמויה, התייחסו לטווח המחיר הגבוה.

מחיר ממוצע₪300

נזילה בניאגרה מתרחשת בשני מקרים: הראשון, הניאגרה מתמלאת יתר על המידה מצוף הניאגרה משחרר מים באופן רציף. במקרה השני, גומיית האטם שנמצאת בתחתית הניאגרה נשחקת וצריך להחליפה.

המחיר מתייחס לאיתור מקור נזילה בודד בלבד ואינו כולל תיקון מכל סוג שהוא.

מחיר ממוצע ₪1,100

תפקידה של המצלמה התרמית הוא לאתר במדויק את מוקד הנזילה בצנרת הסמויה שבתוך הקיר. מצד אחד, מדובר בעבודה לא זולה. מצד שני, היא מייתרת את הצורך בשבירה נרחבת של הקיר או הרצפה, חוסכת בלגן וכסף. לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, ודאו איתו מה אתם אמורים לשלם לו במידה והוא לא מצליח לאתר את הנזילה.

המחיר מתייחס לברז סטנדרטי ואינו כולל את עלות הברז. במקרים של התקנת ברז נשלף, עלות העבודה עשויה להתייקר בכ- 20%.

מחיר ממוצע ₪300

לברז יש משמעות מרכזית מאד בעיצוב החלל של הבית. אולם, סביר להניח שרובכם תחליפו אותו רק כאשר הוא יצא ממקומו, החליד או התפרק. לכן, מעבר לפן העיצובי, חשוב לבחור בברז איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן. יש מגוון סוגים של ברזים, כך שלפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, שלחו לו תמונה של הברז והכיור שלכם, על מנת יוכל להצטייד בברז מתאים.

המחיר כולל סיפון סטנדרטי ותקני

מחיר ממוצע ₪350

הסיפון ממוקם מתחת לכיור ותפקידו לנקז ולסנן את המים לצנרת הביוב. עם השנים וכתוצאה מבלאי טבעי, הסיפון מתייבש, גומיות האטם שלו מתבלות ומתפוררות, עד שמתרחשת נזילה.

המחיר מתייחס להתקנת ניאגרה סטנדרטית או מנונובלוק (לא סמויה), ואינו כולל את עלות הניאגרה או האסלה.

מחיר ממוצע ₪450

הניאגרה הסטנדרטית עשויה פלסטיק המחובר באמצעות צינור מפלסטיק לאסלה. יתרונה בא לידי ביטוי במחירה הזול, אולם חסרונה בא לידי ביטוי בעיצוב הלוקה בחסר. בכל אופן, אנו ממליצים לכם לבחור בניאגרה בעלת מיכל דו כמותי, על מנת לחסוך בצריכת המים.

שתפו אותנו
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+

מעוניינים שנחזור אליכם?

להזמנת כרטיס ביקור