עו"ד צבי פירון

אודות

 

במשך למעלה משלושה עשורים מנהל עו"ד פירון פרקטיקה מגוונת בכל תחומי המשפט המסחרי, ובעיקר בתחומי הליטיגציה והמיזוגים ורכישות.

לעו"ד פירון ניסיון רב בייצוג תאגידים בינלאומיים, חברות ציבוריות ולקוחות מובילים בעסקאות מגוונות בארץ ובעולם. כך ניהל, לאורך השנים, עסקאות בשווי מיליארדים רבים של דולרים. למומחיותו זו של עו"ד פירון ניחוח בינלאומי מובהק הנובע מניסיון ייחודי בהובלת עסקאות בכל רחבי העולם (צפון אמריקה, דרום אמריקה, אירופה, אסיה, אוסטרליה ואפריקה).

עו"ד פירון נחשב לאחד מהליטיגטורים המובילים בישראל – הוא הופיע בפני כל הערכאות של בתי המשפט הישראליים ונטל חלק בקביעתם של תקדימים רבים על ידי בית המשפט העליון. בנוסף, לעו"ד פירון ניסיון רב בניהול בוררויות, ישראליות ובינלאומיות כאחד.

בשל הבנתו העסקית וניסיונו רב הערך, הופך עו"ד פירון, לא פעם, לחבר חשוב בצוותי ההיגוי האסטרטגיים של לקוחותיו ובמקרים רבים הוא מלווה את לקוחותיו במשך עשרות שנים בכל היבטי פעילותם.

יכולותיו אלה של עו"ד פירון לא נעלמו מעיני המדריכים המשפטיים בארץ ובעולם והוא מדורג בעקביות כאחד מעורכי הדין המובילים בישראל, הן בתחום המיזוגים והרכישות והן בתחום הליטיגציה.

מושב הדין לבוררות מומחים ויישוב סכסוכים