יאיר שדה

יועץ עסקי

מומחה בגיוס אשראי בנקאי

אני מזמין אתכם לפנות אליי ולנצל את הידע הנצבר כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בכם ובעסק שלכם.
איתכם לאורך כל הדרך

נייד

מייל

4 סיבות טובות לבחור בנו

בזכות  המקצועיות
אנחנו מתמחים בשאילת שאלות. אין אבן שאנחנו לא הופכים. בדרך זו, אנו צוברים ידע רב שעוזר לנו להגיע לדרך הפעולה האופטימלית שמסייעת ללקוחותינו לצמוח. מערכת קשרים ענפה התנהלות הוגנת ומקצועית של למעלה מעשר שנים עזרה לי לייצר מערכת קשרים ענפה שמאפשרת לי להגיע לכל מי שיכול לעזור ללקוחות שלי. זה בדיוק ה extra-mile שהעסק שלך צריך.
מהירות תגובה וזמינות
אנחנו ב-optima מבינים שאתה מצפה לזמינות מיידית, הבנה טובה של האתגר העומד בפנייך בצירוף היכרות מעמיקה שלנו עם לקוחותינו, מאפשרת תגובה מהירה ומדוייקת לכל אתגר.
אחוזי הצלחה גבוהים
אחוזי הצלחה גבוהים מאוד באיתור ובמניעה של כניסה לעסקאות שאינן משרתות את בעל העסק, כמו גם הצלחה רבה בניהול מו"מ של לקוחותינו מול גורמי חוץ.
מערכת קשרים ענפה
התנהלות הוגנת ומקצועית של למעלה מעשר שנים עזרה לי לייצר מערכת קשרים ענפה שמאפשרת לי להגיע לכל מי שיכול לעזור ללקוחות שלי. זה בדיוק ה extra-mile שהעסק שלך צריך.
הקודם
הבא

שלום, שמי יאיר שדה ואני הבעלים והמייסד של אופטימה.

עבדתי כחמש שנים בחטיבה העסקית של בנק הפועלים שם צברתי ידע רב בכל הקשור לעולם העסקים. כשיצאתי משם לעצמאות לפני כשש שנים, גיליתי איך העולם באמת עובד…

בשש השנים האחרונות, צברתי (ועודני צובר) ניסיון רב בעולם העסקי. דרך לקוחותיי, אני פוגש אתגרים חדשים ומגוונים כמעט בכל יום. החל מגילוי ובלימה של רוכש שניסה לדחוק את אחד השותפים החוצה וכלה במו"מ מוצלח עם בנק שלמרות שהוא החזק והגדול יותר, הוא בחר להיענות לדרישתנו לעמוד בהתחייבויותיו כאשר משפטית הוא לא היה חייב.

למעלה מעשר שנים שאני חי ונושם את העולם העסקי, החל מניהול פרוייקטים במשרד רו"ח וכלה בליווי אנשי עסקים בקבלת החלטות נכונות יותר בצמתי החלטה. האני מאמין שלי הוא שבעל העסק מכיר את השוק שלו טוב יותר מרוב היועצים שמסביבו.
לכן, בתהליך צמוד של היכרות מעמיקה עם בעל העסק ושאילת השאלות הנכונות, ניתן להגיע להחלטות טובות יותר מאשר אילו בעל העסק היה מקבל אותן לבד. הודות לראייה הרוחבית שאני מביא לשולחן ולידע העמוק שקיים אצל בעל העסק, אפשר להגיע למסקנות פורצות דרך שמתאימות כמו כפפה ליד לעסק הספציפי ולא תשובות "גנריות" שלא יעמדו במבחן התוצאה.
לדעתי, כל החלטה עסקית צריכה להתחשב במכלול השיקולים ולא רק במספרים. מנהל כספים שעושה את עבודתו בצורה הטובה ביותר אבל יש לו מקום להשתפר בעבודה מול הבנקים, מצב משפחתי מורכב של מי שאמור לבצע את התוכנית, סכסוך בין עובדים, רו"ח שלא מספק את הסחורה ועוד – כל אחד מאלו, עלול להכשיל את התוכנית הטובה ביותר, אם לא לוקחים אותם בחשבון.

אני מזמין אתכם לפנות אליי ולנצל את הידע הנצבר כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בכם ובעסק שלכם.

איתכם לאורך כל הדרך,

יאיר.

מכתבי תודה

ורדתל- אביב
קרא עוד
היי יאיר, תודה רבה על השירות האדיב המקצועי שקיבלתי ממך. כיזמית צעירה נתקלתי בהרבה דלתות סגורות בבנקים, דלתות שכבר חשבתי שלא אצליח לפתוח. בעזרתך, והודות לליווי הצמוד שלך, נפתחו לי הרבה דלתות, ולא פחות חשוב, למדתי איך לדבר עם הבנקים בשפה שלהם. כיום אני בעלת שני עסקים (או כמו שאתה קורא להם: מנועי צמיחה), ולקראת רכישה של עסק נוסף. כל פעם שאני נפגשת עם יובל אני משבחת אותך, אז החלטתי לשבח אותך גם בפניך. תודה!!
איציק מנשהיבנה
קרא עוד
יאיר שלום, לפני כחודש כאשר פניתי אלייך כדי לגייס אשראי כדי לרכוש את גן הילדים ביבנה, לא הסכמת לקחת את העבודה. אמרת שחייבים לבחון את כל ההיבטים ושמשהו מריח לך לא טוב. בהתחלה התעצבנתי וחשבתי שאתה רק מנסה למשוך ממני שעות ייעוץ, אבל משהו בי אמר שאתה יודע על מה אתה מדבר אז החלטתי להמשיך איתך. היום, חודש אחרי שנפגשנו לראשונה, הבנתי. הבנתי שבזכותך לא נכנסתי להשקעה שהייתה גורמת לי להפסיד למעלה מ 200 א' ₪ וזה רק בשנה הראשונה. אז המון תודה על היושרה שלך ועל ההתעקשות שלך לעשות את הדבר הנכון, גם כשזה לא היה הדבר הפשוט לעשות. הרבה הצלחה!
אביהרצליה
קרא עוד
יאיר, תמיד האמנתי שאני הכי חזק בבנקים – בטח ובטח בבנקים שאני עובד איתם שנים. כשאמרת לי שככל הנראה תצליח להשיג ריבית טובה יותר על הנכס שלי, חשבתי בליבי שאתה הוזה ותכננתי לשלח אותך לדרכך. שנייה לפני שהתכוונתי להיפרד ממך לשלום, אמרת לי שאם לא תצליח – אני לא אשלם. אז הסכמתי. חודשיים וחצי מאותה פגישה, אני עם הלוואה שחסכה לי תשלומי ריבית של כ 90 א' ₪ בשנה, וזו הלוואה ל 12 שנים!! בבנק שלי!! אני אמרתי לך איפה הסניף, איפה חונים ועם מי לדבר בסניף... לא חשבתי שבגילי ובמעמדי עוד יכולים להפתיע אותי, אבל אני שמח להגיד שהצלחת. תודה רבה וניפגש בנכס הבא,
אסף קרימן, מנכ"ל ובעלים מארקט סיילס
קרא עוד
היי יאיר רק רציתי להגיד תודה על הליווי שליווית אותי מול הבנקים. הבנתי שהם לא תמיד צודקים ושהם גם לא תמיד החזקים. באמונה ובנחישות הצלחת לעמוד מול הבנק הקיים שלי, ולהשיג תוצאות שלא חשבתי שהן אפשריות. מיותר לציין שגם הבנק החדש שהכנסת אותי אליו, התייחס (ועדיין מתייחס) אליי כאל הלקוח שתמיד חשבתי שאני, לקוח טוב עם פעילות מצויינת שזוכה להערכה הן מצד הלקוחות שלי, והן מצד הבנקאים שלי. כן יירבו כמוך,
הקודם
הבא
אם תרצו שנחזור אליכם, אנא מלאו את פרטיכם כאן

שתף את OPTIMA עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email