אירית בוטבול

IRIT BUTBUL

קואצ'רית| נטורופתית| תזונאית| סופרת| | מנחת קבוצות

מפתחת שיטה פורצת דרך להרזייה

נעים מאוד, שמי אירית בוטבול-עובדיה. אני בת 50, נשואה ואם לשישה ילדים. מדרונות חיי הובילו אותי לא פעם בדרכים עקלקלות וסבוכות. כמו כולם, חיפשתי קיצורי דרך ופתרונות קסם שיפחיתו את מכאוביי וירפאו את פצעיי. אז טרם השכלתי להבין את מה שברור לי היום, שאותם קיצורי דרך דווקא גרמו לה להיות ארוכה יותר והעצימו את הסבל שחוויתי בחיי. כאלה בני האדם – בורחים מהכאב, מחפשים את העונג ובין לבין מפספסים את עצמם. השיטה המהפכנית פותחה, בעקבות תפנית במסע אישי שחוויתי לפני כ- 12 שנה.

דרכי יצירת קשר

אני כאן, בכל דרך שתבחרו.

משרד

וואטסאפ

מייל

נייד

אתר

נווט

פייסבוק

תחומי עיסוק

עוצמות הבריאות

מפגשי אקסטרים להרזיה ולחיים בריאים

מפגשים שבמסגרתם נלמד כלים לטרנספורמציה תודעתית. בנוסף נלמד כיצד לשנות את התפיסות הנוגעות למזון, ניחשף למחקרים מדעיים המובילים ביותר בעולם כיום ולגישות החדשניות ביותר בנוגע לתזונה. נרכוש הרגלי אכילה חדשים ונלמד טכניקות שיעזרו לנו להתנהל בצורה הטובה ביותר מבחינה תזונתית. "עוצמת הבריאות" מתקיימת פעם בשבוע, במתכונת של מפגשים קבוצתיים ומשלבת שימוש באפליקציה חדשנית.

סדנא מדהימה שנותנת המון כוח ואור להמשך החיים סדנא שנותנת טיפים איך לחיות בצורה נכונה טובה ובריאה מומלץ לכולם
Galit Assayag
הסדנא של אירית שפכה אור על כל הפיתרונות שמיד חיפשנו. אני ובעלי נהננו מאוד וממשיכים לרכוש ידע מהדנאות המעניינות של אירית לתחזוק אורח חיים בריא והגיוני עבורנו. השיטה גאונית באמת!
יוסי וליבי חסון
כשחוויים את הסדנא של אירית זה מעבר לשיטת הרזייה, זו התבוננות אל תוך הנפש ומציאת הפיתרון האישי שלך לבעיה. אירית היא אישה מלאה תעצומות נפש והשראה. אני מאוד ממליצה.
גיטה הלפמן
הקודם
הבא

מאמרים

לתיאום פגישה

מלאו את פרטיכם

שתפו

עם חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

להזמנת כרטיס ביקור