אודות

אנו מומחים בבניית סיפור המותג המושלם לעסק שלך!

שיטה מהפכנית ומוכחת לשיווק יעיל ומיתוג בלתי נשכח 

חברת APPLICARD הבינה שהכרטיס המסורתי הוא כבר לא מספיק יעיל בעולם המודרני והדיגיטלי ולכן פיתחה שיטה מהפכנית המשנה את חוקי המשחק בשוק כרטיסי הביקור הדיגיטליים.

 APPLICARD מאפשרת יצירת קשר ושימור קשר עם לקוחות פוטנציאליים וקיימים, גם כאשר אין מענה ישיר לשיחות. זאת בזכות מערכת שליחת הודעות אוטומטית המפעילה את כרטיס הביקור החכם באופן אוטומטי ושולחתו ללקוחות דרך וואטסאפ. בנוסף, APPLICARD מביאה לשוק את המוצר המהפכני כרטיס ה-NFC הממותג, המאפשר שליחה מהירה ונוחה של הכרטיס דרך מכשיר נייד באמצעות נגיעה אחת.

התמקדות בלקוח והעמדתו במרכז השירות הם עקרונות מרכזיים של הכרטיס החכם של APPLICARD

צוות המומחים

בזכות צוות המומחים שלנו מעולמות הטכנולוגיה והשיווק, אנו מאפיינים ומתאימים אישית את כרטיסי הביקור בדיוק לצרכים ולקהל היעד של העסק, ומציירים את העסק והיתרונות שלו בצורה מרשימה ומודגשת.

שירותים נוספים

הכרטיס החכם של APPLICARD מציע מגוון שירותים ואפשרויות מתקדמות נוספות. באמצעותו, ניתן לשלוח הודעות אוטומטיותללא הגבלה ובהתאם להגדרות אישיות, לשמור את כל פרטי הקשר בלחיצת כפתור אחת, ולשלוח תוכן דיגיטלי באמצעות מוצרי NFC ועוד.

לבחור כותרת מתאימה

שיטה השיווק המהפכנית של APPLICARD מאפשרת לעסקים להתחבר לתהליך השיווק והמיתוג בעידן הדיגיטלי ללא שום מאמץ וסרבול. השיטה מבטיחה שיווק יעיל, תקשורת עם הלקוחות, והצגת העסק ויתרונותיו בצורה מרשימה המשאירה חותם וטעם טוב.הקשר האישי והחכם שתוכל ליצור עם לקוחותיך ישפר את  הצלחותיך וייצר הזדמנויות עסקיות חדשות.